Honor pro nás začíná chystat novou řadu 200

Honor
Zdroj: Honor

Honor své telefony číselné řady pravidelně představuje každého půl roku. A tentokrát to nebude jinak, jelikož nový model, 200 Lite, unikl v databázi ve Spojených arabských emirátech na povrch. Díky tomu víme, že nová číselná řada bude mít svůj model Lite, což u té poslední – 100, nebylo. Nový telefon nese název Honor 200 Lite s modelovým číslem LLY-NX1 s tím, že byl certifikován úřadem TRDA ve Spojených arabských emirátech.

Díky úniku máme hned několik klíčových poznatku o nadcházejícím zařízení. Za prvé, už je 100% jisté, že nová řada ponese název Honor 200 Series a nic mezi tím. Za druhé, tentokrát se dočkáme i modelu Lite, což předtím nebylo zvykem. Honor tímto krokem zřejmě cílí na uživatele, pro které je základní model moc drahý. Předchozí řada Honor 100 byla v Číně uvedena teprve v listopadu 2023 s tím, že se skládala právě pouze ze standardního a Pro modelu. Certifikace TRDA bohužel neodhalila žádné další podrobnosti o specifikacích nadcházejícího zařízení, a tak se můžeme pouze domnívat, co čínská společnost přinese.

Honor 200 se snad podívá i k nám

Očekáváme, že čím blíže budeme uvedení na trh, tak tím vyšší šance bude, že se dozvíme nějaké další podrobnosti. V tuto chvíli si vše Honor zatím drží pod pokličkou. A vzhledem k tomu, že se k nám Honor 100 nedostal, tak můžeme předpokládat, že Honor 200 se sem podívá. Podobně jako se sem podívala řada Honor 70 a Honor 90.

Pro mnoho lidí bude zásadní cenovka celé řady, která může být nepříjemně vysoká, a snad i proto Honor představí variantu Lite, která bude dostupná téměř pro všechny. Honor 100 měl vlajkový Snapdragon 8 Gen 2, který je poměrně drahý. Pokud jej bude následovat i model 200, tak je více než jisté, že se cena vyšplhá vysoko. Můžeme očekávat, že verze Lite získá nějaký procesor pro střední třídu, jako je třeba Snapdragon 7 Gen 1.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *