Rapper T-Pain odhalil spolupráci s GTA 6 od Rockstar Games. Jeho zapojení může přinést dlouho kýžené funkce

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Pamatujete si všichni na T-Paina? Tento talentovaný hudebník (který také streamuje na Twitchi) se připojil k tvůrčí síle Grand Theft Auto VI. Zapojení T-Paina do hry GTA VI, které bylo odhaleno v livestreamu na sociálních sítích, přineslo řadu překvapení a ironií.

Dříve byl T-Pain aktivním hráčem na serveru NoPixel, což je platforma třetí strany pro hraní rolí v GTA V, ale společnost Rockstar Games mu doporučila, aby se od hraní rolí stáhl. Odůvodnění? Aby nedocházelo ke konfliktům s jeho novou rolí při vývoji GTA VI.

Společnost Rockstar nedávno spolupracovala s modifikačními týmy FiveM a RedM.

Rozhodnutí společnosti Rockstar by mohlo vyvolat pozdvižení vzhledem k její následné spolupráci s modifikačními týmy stojícími za role-play servery jako FiveM a RedM. Je zajímavé, že tento krok přivádí ty, kteří umožňují hraní rolí, pod stejnou záštitu jako T-Pain, který byl požádán, aby z tohoto světa odešel.

Tento přechod pro T-Paina však není jen o ironii a rozhodnutích společnosti. Odráží širší trend v herním průmyslu, kdy zapojení komunity a modifikace stále více ovlivňují oficiální vývoj her. Cesta T-Paina od fanouška a člena komunity k přispěvateli je důkazem této vyvíjející se dynamiky.

Zatímco detaily GTA VI zůstávají zahaleny tajemstvím, jedna věc se zdá být jasná. Vliv hraní rolí a kreativity komunity bude pravděpodobně významným faktorem nadcházejícího vydání. I když T-Pain už možná není pravidelným účastníkem serverů pro hraní rolí v GTA V, jeho vliv a vliv komunity bude pravděpodobně cítit i v další kapitole ságy Grand Theft Auto.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ign.com, ign.com (2)

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *