Samsung Galaxy AI: nastává klíčové prolomení jazykových bariér

Samsung
Zdroj: Samsung

Společnost Samsung Electronics nedávno oznámila významné rozšíření jazykové podpory své umělé inteligence Galaxy AI. Společnost oznámila, že Galaxy AI bude brzy podporovat více jazyků. Mezi nové jazyky patří arabština, indonéština, ruština, australská angličtina, kantonština a kanadská francouzština.

Oficiální uvedení těchto nových jazyků proběhne v dubnu. Uživatelé si mohou tyto jazyky stáhnout a používat ve formě jazykových balíčků. Kromě výše uvedených jazyků plánuje společnost Samsung ještě letos podporované jazyky dále rozšířit. Můžeme očekávat jazyky jako rumunština, turečtina, nizozemština, švédština, tradiční čínština a evropská portugalština.

Roh Tae-moon, prezident divize mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics, zdůraznil závazek společnosti demokratizovat mobilní umělou inteligenci. Doufá také, že uživatelům poskytne nástroje k uvolnění jejich potenciálu prostřednictvím bezproblémových komunikačních zkušeností. Cílem tohoto kroku je zpřístupnit inovativní komunikační schopnosti Galaxy AI rozmanitějšímu globálnímu publiku. Zlepšil by uživatelské zkušenosti a odboural jazykové bariéry.

Jazykové rozšíření a dostupnost pro uživatele

Chystané jazykové rozšíření Galaxy AI znamená odhodlání společnosti Samsung k inkluzivitě a inovacím zaměřeným na uživatele. Zavedením široké škály nových jazyků je společnost Samsung připravena umožnit uživatelům po celém světě bezproblémovou komunikaci, ať už se jedná o rezervaci cest, konverzaci s blízkými nebo obchodní jednání přes hranice.

Obohacená jazyková podpora v Galaxy AI přináší řadu nových funkcí. Od okamžitého překladu hovorů až po asistenty pro překlad zpráv v reálném čase. Galaxy AI nabízí komplexní sadu nástrojů, které usnadňují hladkou a efektivní komunikaci napříč jazyky. Asistent pro překlad, inteligentní asistent pro převod řeči na text a inteligentní asistent pro psaní poznámek dále zefektivňují každodenní úkoly a umožňují uživatelům efektivně a bez námahy pracovat ve vícejazyčném prostředí.

Funkce Galaxy AI:

  • Okamžitý překlad hovorů: Okamžitý obousměrný překlad telefonních hovorů a obsahu konverzace. To zahrnuje hlas a text. Ať už se jedná o rezervaci služeb na cestách nebo chatování v cizím jazyce s vaším kamarádem, lze to snadno provést.
  • Zobrazení překladu v reálném čase v uživatelsky přívětivém rozděleném okně. To usnadňuje oběma stranám čtení překladu tváří v tvář.
  • Asistent překladu zpráv v reálném čase: Generuje relevantní návrhy na základě kontextu a pomáhá zlepšit styl konverzace. Zajišťuje také zdvořilost a vhodnost obsahu řeči a zaručuje, že výsledek tlumočení odpovídá záměru.
  • Inteligentní asistent pro tvorbu poznámek: Dokáže automaticky generovat abstrakty, vytvářet šablony rozvržení a vytvářet obálky pro zvýšení efektivity každodenní práce.
  • Inteligentní asistent pro převod řeči na text: Pomocí umělé inteligence a technologie převodu řeči na text přepisuje, shrnuje a dokonce překládá nahrávky.
  • Asistent pro prohlížení webu: Dokáže převádět zprávy nebo obsah webu do stručných shrnutí, aby vám pomohl zachytit tep aktuálního dění a ušetřit drahocenný čas.

Inovativní funkce umělé inteligence pro bezproblémový uživatelský zážitek

Galaxy AI od společnosti Samsung není jen o jazykovém překladu, je to komplexní platforma navržená pro zvýšení produktivity a kreativity uživatelů. Například asistent pro prohlížení webových stránek převádí dlouhý webový obsah na stručná shrnutí, což uživatelům umožňuje zůstat informovaní a šetřit čas. Inteligentní asistent pro převod řeči na text využívá technologii umělé inteligence k přepisu, shrnutí a dokonce i překladu nahrávek, čímž vychází vstříc různým potřebám a preferencím uživatelů. Tyto inovativní funkce podtrhují závazek společnosti Samsung poskytovat špičková řešení AI, která obohacují uživatelský zážitek.

Perspektivy do budoucna a neustálé inovace

Při pohledu do budoucna je společnost Samsung i nadále odhodlána posouvat hranice mobilní umělé inteligence a rozšiřovat obzory interakce s uživateli. Plány společnosti na další rozšíření jazykové podpory ještě v tomto roce ukazují na prozíravý přístup k inovacím a rozšiřování možností uživatelů. Neustálým vývojem a zdokonalováním Galaxy AI chce společnost Samsung poskytovat uživatelům jedinečné mobilní zážitky, které překonávají jazykové bariéry a podporují bezproblémovou komunikaci v globálním měřítku.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com, androidpolice.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *