Skládací Huawei Mate X3 vydrží pád a další nešťastné události

Huawei Mate X3
Huawei Mate X3 / Zdroj fotografie: Huawei

Skládací smartphony jsou mnohem křehčí než ty běžné. A to už jen ze své podstaty, díky jejich designu a konstrukci. Využívají skládacího displeje s panty, které zařízení umožňují se zavírat a otevírat. To u normálních smartphonů nenajdete, jelikož disponují obyčejnými displeji s pevnými rámečky.

Flexibilita, kterou skládačky mají, je sice fajn, ale přináší sebou další nevýhodu v podobě zranitelnosti. Displej a panty jsou totiž vystavovány neustálému ohýbání, a ačkoli jsou na to skládací telefony dělané, tak nic není dokonalé a snadno může dojít k jejich poškození. Navíc vývoj odolných flexibilních materiálů je v tomto odvětví relativně na nízké úrovni, a tak technologické společnosti musí pořád přicházet s něčím novým. Zdá se, že to se povedlo společnosti Huawei s jeho modelem Mate X3.

Čínský technologický gigant nedávno vydal propagační video, ve kterém ukázal odolnost nového Huawei Mate X3, která vypadá opravdu vypracovaně. Smartphonu se podařilo přežít sérii intenzivních testů bez úhony. Již dříve Huawei oznámil na prestižní konferenci Mobile Innovation Media Communication Conference, že nové zařízení je schopné odolat ničení, ale nejenom to, jelikož nyní patří mezi nejoblíbenější telefony v Číně.

V propagačním videu si Mate X3 všechny problémy naprosto podmanil. Můžeme v něm vidět, jak na telefon nejprve spadne vlašský ořech, poté kuchyňské náčiní a solnička. Později zařízení spadlo na okraj židle a skončilo na podlaze, a aby to nebylo málo, tak se ještě na něj vylila sklenička s vodou. To určitě mnohé z vás mohlo znervóznit, ale nakonec je telefon zcela nepoškozený zvednut ze země jeho uživatelem. Na externím displeji můžeme vidět, že je bez jakéhokoli škrábance.

Video nám toho o novém telefonu hodně prozradilo, i když jsme se nedozvěděli žádné specifikace. A já sám si říkám, jak je tohle vůbec možné a zároveň mě to těší. Vždycky je totiž dobře vidět pokrok, i kdyby to mělo být u konkurenta. Jak se na to díváte vy? Věříte tomu, že je Mate X3 tak odolný nebo se vám to zdá přehnané?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *