Známe první specifikace fotoaparátu řady Huawei Mate 50

Huawei Mate
Možná podoba všech tří zařízení řady Huawei Mate 50 / Zdroj fotografie: Rodent950 (se svolením)

Včera se objevil únik, který nám odhalil některé detaily týkající se kamerového systému u smartphonů řady Huawei Mate 50. Nová řada bude samozřejmě kompletně celá vlajková a zřejmě nám toho opravdu hodně nabídne. Dnes máme další kousek do pomyslné skládačky, jelikož už známe specifikace hlavního fotoaparátu. Huawei v tomto ohledu napodobí řadu Huawei P40 a umístí dozadu 50MPx hlavní snímač od společnosti Sony.

Tento únik nám přinesl Digital Chat Station, který je známým tipsterem z čínské sociální sítě Weibo. Huawei již před pár dny uvedl, že se řady Huawei Mate 50 dočkáme 6. září. Tedy přesně den předtím, než Apple představí své novinky. Je pravděpodobné, že se na konferenci dočkáme i dalších produktů, ale vrcholem této akce bude Huawei Mate 50.

Digital Chat Station dále odhalil, že řada Mate 50 bude mít zadní 50MPx primární fotoaparát na zadní straně, tak jak je tomu zvykem. Nový obrazový snímač bude mít velikost 1/1,5 palce a jmenuje se Sony IMX766. Kromě toho se Mate 50 dočká i vyšší třídy technologie proměnné clony, kterou se nikdo jiný chlubit nemůže.


Nenechte si ujít:


Dále bude mít nadcházející vlajková řada společnosti Huawei teleobjektiv, který má 3x, 3,5x a 5X zoom. Opět je společnosti Sony s názvem IMX688. Třetí snímač má ve výrobě společnost OmniVison, která do tohoto modelu přinese svůj komponent s názvem OV64B. V tuto chvíli jsou to prozatím všechny informace, kterých jsme se ohledně fotoaparátu dočkali. Budeme si muset počkat na nadcházející dny, ve kterých se dozvíme další specifikace.

Zatím Mate 50 začíná nabírat na obrátkách, jelikož to původně vypadalo docela bledě, ale teď se celá situace začíná docela vyjasňovat. Dočkáme se nového procesoru od Snapdragonu, dočkáme se nových snímačů a dokonce i technologií. Těším se na to, až se tohle zařízení podívá na náš trh, a co vy? Uvažujete o něm nebo dáte přednost jiné značce? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *