Sluchátka Huawei FreeBuds 5 by mohla být brzy dostupná po celém světě

Huawei FreeBuds
Huawei FreeBuds Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Dnes nám společnost Huawei představí mnoho různých produktů. Mezi něž má patřit vlajková řada smartphonů Huawei P60, vlajková řada hodinek Watch 4 či skládací telefon Huawei Mate X3. Na výběr toho bude opravdu hodně, my se dnes zaměříme na sluchátka Huawei FreeBuds 5, která by dnes měla být představena.

Ta budou mít unikátní design v podobě kapky vody během deště. To lze vidět na uniklých fotografiích, které nám poskytl jeden z tipsterů. Ačkoli se sluchátek dnes dočkáme pouze v Číně, tak globální vydání je na spadnutí. Sluchátka od Huawei se těší velké popularitě, a ten by tak neměl s uvedením na trhy po celém světě otálet.

V novém výpisu SIRIM, kterého si všiml Mukul Sharma, se uvádí, že nová sluchátka ponesou číslo modelu T0013 a dostanou název Huawei FreeBuds 5. Bohužel jsme se v něm nedočkali žádných dalších podrobností, ale už teď je téměř jisté, že po čínském trhu bude následovat ten malajsijský.Dlouho očekávané Huawei FreeBuds 5 vzbudily v poslední době poměrně dost velký rozruch, který byl dán tím, že se na ně těší mnoho uživatelů. Díky tomu, že jsou sluchátka ve tvaru kapky vody, tak si od nich slibujeme pohodlné nošení a nízkou váhu, která má být pouhých 5,5 gramů na každé sluchátko. Nabíjecí pouzdro zas váží pouhých 44,4 gramů, čímž se celková hmotnost zvyšuje na 55,4 gramů.

FreeBuds 5 nabídnou kromě svého zajímavého designu také výjimečnou kvalitu zvuku a redukci okolního hluku. Budou disponovat kvalitou zvuku LDAC, stejně jako adaptivní redukcí okolního hluku. Uživatelé budou mít také možnost si přizpůsobit různá gesta pomocí přejetí po sluchátku a dvojitého klepnutí. Nadcházející zařízení je navíc certifikováno standardem HWA/Hi-Res Audio Wireless, který zaručuje výjimečný zvukový výstup.

Doufejme, že se tato sluchátka brzy podívají i k nám do České republiky. Věřím tomu, že mnoho lidí zaujmou a jejich prodej bude dostatečně vysoký.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *