Smartphony řady Honor Play6T budou pohánět procesory MediaTek

Model 50 / Zdroj fotografie: Honor

Honor nedávno oznámil, že uspořádá 7. dubna akci v podobě uvedení nového produktu na svůj domácí trh v Číně. Tam budou oficiálně představeny nadcházející smartphony řady Honor Play6T. Nyní, jen několik dní před uvedením na trh, se na internetu objevila nová zpráva, která odhaluje, že všechny modely v této řadě budou poháněny procesorem MediaTek.

I když jsme se dozvěděli, že řada Honor Play6T bude poháněna procesory řady MediaTek, tak jsme se nedozvěděli, o jaké procesory přesně půjde. Ovšem víme, že MediaTek Dimensity 820 to nebude. Takže je otázkou, kterého z procesorů od MediaTeku se dočkáme.

Honor Play6T Pro byl nedávno objeven na certifikačním webu TENAA, na kterém jsme se dozvěděli, že telefon bude dodáván s plochou obrazovkou a výřezem pro přední kameru uprostřed nahoře. Jeho tloušťka činí 7,45 mm a váží pouhých 175 gramů. Displej by měl mít velikost 6,7 palců s tím, že bude Full HD+ a bohužel jen LCD. Rozlišení je 2388 x 1080 pixelů a obnovovací frekvence 120 Hz. Vnitřní část bude tvořena 8GB RAM a 256GB interním úložištěm.

Když se podíváme z druhé strany na záda telefonu, tak tam nás nečeká nic zvláštního. Hlavní snímač má 48 MPx a druhý makro snímač má pouze 2 MPX. Nač ho tam Honor použil, mi je doteď záhadou. Selfie kamerka si vypůjčí 48 MPx od svého brášky ze zadní strany.

Dle očekávání by měla mít řada Honor Play6T operační systém Android 12 s vlastním uživatelským rozhraním Magic UI. Pohánět ji bude 4000mAh baterie s podporou 40W nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *