Nadcházející Honor Magic6 láka na neokoukané barvy. Tenhle smartphone vám padne do oka

Zdroj: Honor

Zhao Ming, generální ředitel společnosti Honor Terminal Co., Ltd., neustále láká na novou řadu Honor Magic6. Tato nová řada je mezi fanoušky značky Honor velmi očekávaná a čekají na oficiální vydání zařízení. Zatímco však čekají na oficiální uvedení, společnost čas od času uvolní nějaké oficiální informace.

Honor si udržuje rytmus oznamování nových barev každý den, který začal před několika dny. Dnes Zhao Ming odhalil dvě nové barvy, které bude toto zařízení používat. Kromě „Sea Lake Blue“, která byla odhalena před několika dny, dnes společnost odhalila dvě barvy, kterými jsou Flowing Cloud Purple a Qilian Snow.

Honor Magic6
Zdroj: Honor

Obě barevné varianty mají svůj speciální design. Kromě odhalení barvy společnost popsala i barevné varianty. Podívejte se na popis níže.

Flowing Cloud Purple:

Společnost Honor k této nové barvě uvedla.

„Tato barva je inspirována krásou jezera Čching-chaj za úsvitu, v jehož vlnkách se odráží lila ranní světlo. Také můžeme vidět, že voda jezera a plynoucí mraky se vzájemně doplňují. Inspirací pro design CMF (barva, materiál a proces povrchové úpravy) modelu Honor Magic6 jsou tentokrát nádherné čínské hory a řeky.“

Honor Magic6
Zdroj: Honor

Qilian Snow:

V souvislosti s touto novou barvou společnost Honor uvedla, že

„Pohoří Qilian se nachází v severovýchodní části provincie Qinghai a na západní hranici provincie Gansu v Číně. Jsou jedním z hlavních pohoří v Číně. Vrcholky těchto hor jsou vyšší než 4 000 metrů nad mořem. Jak už někteří z nás samozřejmě vědí, vrcholky těchto hor jsou celoročně pokryty sněhem. Tyčící se pohoří Qilian a krásný bílý sníh, stejně jako „hora Tianshan“ v pohoří Qilian, jsou na zadním obalu řady Honor Magic 6 dokonale přirozené.“

Honor Magic6
Zdroj: Honor

Z popisu vyplývá, že barvy jsou inspirovány přírodními prvky v Číně, domovské zemi značky Honor.

Co víme o řadě Honor Magic6

V sérii plakátů Honor mezitím prozradil, že tato řada přijde se zajímavým designem kulatého modulu objektivu. Společnost tvrdí, že zadní strana zařízení vypadá spíše jako 3D tapeta. Tento mobilní telefon bude také vybaven trojitým zadním fotoaparátem a také logem 100X na zadní straně. To ukazuje, že tato řada bude podporovat 100× zoom. Barva a textury zadní strany této řady jsou zcela odlišné.

Honor tvrdí, že Honor Magic6 Pro je evolucí svého předchůdce. Je vybaven charakteristickou trojicí fotoaparátů uspořádaných do trojúhelníkového modulu. V modulu jsou umístěny nejen primární fotoaparáty, ale také dvojitý LED blesk. Dále se v něm nachází záhadný snímač a snímač se „100x digitálním zoomem“. Přední strana zařízení se pyšní čtyřnásobně zakřiveným panelem OLED s výřezem ve tvaru pilulky. To naznačuje možnost duální sestavy selfie fotoaparátů.

Podle populárního a autoritativního technologického bloggera na Weibo, @DCS, Honor Magic6 Pro testuje 3D ToF rozpoznávání obličeje. Prozrazuje také, že toto zařízení bude vybaveno obrazovým snímačem OV50H / OV50K, 160MP periskopovým teleobjektivem, variabilní clonou, satelitní komunikací a dalšími funkcemi. Již dříve se objevil nový model BVL-AN16, který prošel certifikací 3C a podporuje 100W rychlé nabíjení. Název produktu je „Satellite Mobile Terminal“ a očekává se, že půjde o mobilní telefon Honor Magic6 Pro. V současné době společnost Honor prostřednictvím plakátu také potvrdila, že řada Honor Magic6 podporuje technologii satelitní komunikace a podporuje hovory a textové zprávy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com, gadgets360.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *