Ty hodinky od Huawei jsou ze zlata? Vlastně ano, a proto stojí několik desítek tisíc korun

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Huawei a jeho hodinky byly ještě v roce 2018 docela bezvýznamné. Skoro nikdo o nich neslyšel, a neoplývaly ani nějakými skvělými funkcemi. Pak ale přišel rok 2019 a řada Watch GT2, která vše změnila a určila společnosti, jakým směrem se vydá.

Čínský technologický gigant od té doby na trh uvádí jedno nositelné zařízení za druhým. A nyní je na řadě něco velkolepého, co tady ještě nebylo. Na začátku tohoto roku v Evropě Huawei představil hodinky Huawei Watch Ultimate s cenovkou okolo 20 000 Kč. Kdo si myslel, že je to hodně, tak se zmýlil. Nyní se totiž představila nová varianta s 18karátovým zlatem a diamantovým rytím.

Watch Ultimate Gold Edition jsou vůbec první zlaté chytré hodinky, a to nejenom společnosti, ale celkově na trhu. Takže pokud si někdo potrpí na prémiový vzhled, tak jsou pro něho přímo stvořeny. Z fotografií víme, že hodinky mají zlatý rámeček, korunku a speciální 3D vzory. Právě na jejich vytvoření společnost použila již zmíněné diamantové rytí.

Na detailu nových hodinek vidíme titanový nastavitelný řemínek zlato-černé barvy, který vypadá naprosto exkluzivně. Nano-tech keramický rám hodinek je vyrobený z nano-mikrokrystalické keramiky pomocí více než 24 technik zpracování. Mezi použité techniky patří naprosto přesné CNC obrábění či jemné gravírování. Použitý materiál je 6 až 7krát tvrdší než nerezová ocel s odolností proti korozi a poškrábání.

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Specifikace jsou pořád stejné

Specifikace jsou stejné, jako má základní model. AMOLED displej má velikost 1,5 palce s rozlišením 450 x 450 pixelů a variabilní obnovovací frekvencí 1 až 60 Hz díky technologie LTPO backplane. Podle Huawei vydrží 530mAh baterie až 14 dní při základním používání a 8 dní při intenzivním používání. Samozřejmostí je také podpora plna různých vychytávek, na které jsme z chytrých hodinek zvyklí. To znamená, že nám změří tep, délku spánku, stres, obsah kyslíku v krvi, EKG a další.

Prodej nových hodinek začne v říjnu s cenou 2 999 EUR. To znamená, že na českém trhu ponesou cenovku přibližně 74 000 Kč, pokud se sem dostanou.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *