Unikly detaily o nadcházející řadě OPPO Reno 12

Reno
Zdroj: Svět Huawei

OPPO minulý měsíc na čínském trhu představilo svou novou řadu patřící do střední třídy – Reno 12. Společnost nedávno potvrdila, že se oba telefony dostanou na globální trh. Je však vysoká šance, že globální varianta bude mít o něco odlišné specifikace v porovnání s jejich čínskými příbuznými.

Leaker Chun, který nedávno odhalil detaily 4G a 5G verzí Reno 12F, včera odhalil informace o čipsetu a fotoaparátech, kterých se dočkáme na globálním trhu. Nejprve se podívejme na podrobné specifikace fotoaparátů čínských modelů. Čínský Reno 12 má 50Mpx hlavní snímač + 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv + 50Mpx teleobjektiv s 2x optickým zoomem. Reno 12 Pro má rovněž tři snímače s tím, že disponuje 50Mpx hlavním objektivem + 8Mpx ultaširokoúhlým objektivem + 50Mpx teleobjektivem s 2x optickým zoomem. Rozdíl v kamerách není primárně v číslech, ale v modelech. Verze Pro používá novější a kvalitnější snímače od Sony.

OPPO Reno 12 obdrží zjevně makro fotoaparát na globální trh

Podle nového úniku bude mít Reno 12 mířící na globální trh čipovou sadu Dimensity 7300 Energy a kombinaci fotoaparátů 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx. Je bohužel velká šance, že nás čínská společnost připravila o teleobjektivech. Na místo něj zřejmě použije zbytečný 2Mpx makro objektiv. U verze Pro víme, že bude mít 50Mpx primární snímač LYT-600.

Je velká škoda, že nás OPPO připraví o teleobjektivech. Makro objektiv je víc než zbytečné, protože zpravidla k moc kvalitním makro snímkům nepomáhá. To by už čínský gigant udělal lépe, kdyby snížil ještě o něco cenu, a to makro ani nepoužil.

Globální varianta Reno 11 teleobjektiv má, takže o to více je překvapivé to, že jeho nástupnický model by dostal jen makro. Musíme myslet na to, že se pořád nejedná o oficiální informace, a tak je možné, že něco bude jinak, což by bylo super. Uvedení Reno 12 očekáváme buď v tomto měsíci nebo až v tom dalším.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *