Upoutávka na GTA 6 trhá rekord na YouTube. Dokonce se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Navzdory předčasnému vydání překonává trailer na Grand Theft Auto 6 působivý rekord na YouTube a překonává mnoho velkých titulů z roku 2023. Zájem je tak rekordní, že to vyrazilo dech samotné společnosti YouTube.

  • Trailer ke hře Grand Theft Auto 6 trhá rekordy a s více než 90 miliony zhlédnutí se stal nejsledovanějším odhalením videohry na YouTube za 24 hodin.
  • Navzdory úniku, který vedl k předčasnému vydání, měl trailer obrovský úspěch a dočkal se pozitivního přijetí od milionů fanoušků.
  • Trailer také stanovil rekordy jako nejsledovanější videoherní trailer na YouTube a nejsledovanější nehudební video na YouTube za 24 hodin, čímž výrazně překonal předchozí rekordy.

Trailer ke hře Grand Theft Auto 6 vytvořil nový rekord jako nejsledovanější videoherní odhalení na YouTube za 24 hodin, když nasbíral více než 90 milionů zhlédnutí. Navzdory předčasnému vydání kvůli úniku se ukázalo, že trailer na Grand Theft Auto 6 má obrovský úspěch, a výrazně překonal mnoho jiných velkých trailerů na odhalení videoher.

Společnost Rockstar musela na poslední chvíli změnit plány na vydání traileru pro GTA 6 kvůli úniku informací, což vyvolalo pochopitelnou frustraci mezi vývojáři GTA 6. Navzdory této nešťastné situaci sklidil trailer obrovský úspěch a miliony fanoušků jej přijaly pozitivně. Během prvních 12 hodin dosáhl trailer úctyhodného milníku 60 milionů zhlédnutí a nyní, necelých 48 hodin od svého vydání, nevykazuje žádné známky zpomalení. V době psaní tohoto článku má trailer 107 958 937 zhlédnutí.

Guinnessova kniha rekordů potvrdila, že trailer na hru GTA 6 se zapsal do historie YouTube a stal se nejsledovanějším odhalením videohry na YouTube za 24 hodin. Kromě toho se stal také nejlajkovanějším trailerem na videohru na YouTube, když nasbíral 8,9 milionu lajků. Je také držitelem rekordu v počtu zhlédnutí nehudebního videa na YouTube za 24 hodin, čímž překonal předchozí rekord YouTubera Mr Beast, který za 24 hodin dosáhl 59,4 milionu zhlédnutí, což je o více než 30 milionů zhlédnutí méně než trailer na GTA 6.

Během jednoho dne po zveřejnění traileru získal kanál Rockstar na YouTube téměř 2 miliony nových odběratelů. Tím však ocenění nekončí, protože trailer na GTA 6 rychle překonal počet zhlédnutí svého předchůdce Grand Theft Auto 5 a za necelé dva dny dosáhl neuvěřitelných 105 milionů zhlédnutí. Tento milník překonal trailer na odhalení GTA 5, kterému trvalo 12 let, než nasbíral 100 milionů zhlédnutí.

Trailer na GTA 6 nasbíral více zhlédnutí než trailery na odhalení her Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 a The Legend of Zelda: Breath of the Wild dohromady. Překonal také trailery úspěšných videoher z roku 2023, jako je Baldur’s Gate 3 (2,7 milionu), Resident Evil 4 Remake (3,1 milionu) a Marvel’s Spider-Man 2 (30,8 milionu).

Rozruch kolem traileru dále podněcují jeho zajímavé detaily a odhalení výrazného posunu v sérii GTA, v níž se objeví po dlouhé době ženská hrdinka. Do vydání hry, které je plánováno na rok 2025, zbývá ještě dlouhá cesta. Zatímco fanoušci uvažují nad teoriemi a očekávají, co bude s GTA 6 dál, trailer stále zvyšuje svá čísla a možná v blízké budoucnosti dosáhne nových milníků.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: 9news.com.au, youtube.com

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *