Velkolepý návrat HTC. Chystané smartphony budou odhaleny už za pár hodin

HTC
Zdroj: HTC

Nedávno byla odhalena nová upoutávka na HTC. Ta odhalila, že se společnost chystá uvést na trh nové smartphony. Očekává se, že se bude jednat o zařízení řady HTC U24, a nyní máme konečně oficiální datum uvedení na trh. Pojďme se na něj tedy podívat.

Datum uvedení řady HTC U24 na trh

Společnost sdílela oficiální datum uvedení na trh na svém oficiálním účtu X (dříve Twitter). Při pohledu na upoutávku se zdá, že společnost HTC představí nový smartphone 12. června 2024. Teaser sdílí obrázek zařízení z boku spolu s nápisem „Coming Soon“ (již brzy) pod ním. Zatímco na oficiálním obrázku plakátu není oficiálně uvedeno, že se jedná o řadu U24, tweet nese označení „AllForU“. Pravděpodobně se tedy jedná o modely HTC U24 nebo U24 Pro.

HTC
Zdroj: HTC

Připomeňme, že telefony U24 a U24 Pro byly spatřeny v seznamu GeekBench. Vyšší model Pro se objevil také v seznamu Google Play Console. Podle toho, co zatím víme, je smartphone vybaven SoC Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, který je spárován s minimálně jedním modelem s 12 GB RAM. Jedná se tedy o model vyšší střední třídy a dostává se mu upgradu oproti Snapdragonu 7 Gen 1 v loňském modelu HTC U23.

Tento výpis také potvrzuje, že poběží na operačním systému Android 14 ihned po vyndání z krabice. Pozorování Bluetooth SIG potvrdilo podporu Bluetooth 5.3. Na konzoli Google Play byl spatřen s displejem s rozlišením 1080 × 2436, což by mohl být vysoký 6,78palcový panel. Ten by pravděpodobně nabízel obnovovací frekvenci 120 Hz. Očekává se, že zařízení bude mít obrazovku typu OLED. Řada U23 v sobě ukrývala baterii o kapacitě 4600 mAH. Řada U24 by tedy mohla nabídnout větší 5 000mAh baterii. To jsou všechny informace, které máme v tuto chvíli k dispozici, takže zůstaňte s námi, protože o představení budeme informovat zítra.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com, gadgets360.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *