Vivo nám nabídne vlajkový telefon s obří RAM

vivo
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Jak doba ubíhá, tak s ní i velikost RAM. Ta kdysi bývala pouhých pár MB. Z pouhých pár MB se stalo dnes obvyklých 6 až 8 GB RAM. Avšak budoucnost by mohla být ještě působivější. Dva čínští výrobci nedávno představili smartphony s obří kapacitou RAM.

Konkrétně se jedná o Redmi a OnePlus, což jsou pro nás v Česku dost dobře známé značky. S obrovskou 24GB RAM přišly modely Redmi K60 Ultra a OnePlus Ace 2 Pro. Bohužel ani jeden smartphone v Česku není dostupný a nový telefon, se kterým Vivo přijde, na tom bude zřejmě stejně.

S novým únikem přišel osvědčený leaker Digital Chat Station, který se na čínské značky smartphonů specializuje. Nový 24GB model představí Vivo v rámci své podznačky iQOO. Spolupracovat by měl s 1TB interním úložištěm a čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 3. Za předpokladu, že iQOO nevstoupí na český trh, tak se ani tento telefon do Česka bohužel nedostane. Vzhledem k tomu, že Snapdragon 8 Gen 3 bude údajně představen v říjnu, tak můžeme předpokládat, že iQOO 12 bude představeno v posledním čtvrtletí tohoto roku právě až po říjnu.

iQOO 12 dostane 2K AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. Hlavní fotoaparát by měl mít 50 MPx s tím, že ho dodá společnost OmniVision. Prozatím konkrétní velikost baterie neznáme, ale víme, že se bude nabíjet 100W rychlým nabíjením.

Je škoda, že takové smartphony ještě nemáme v Česku, ale nebude trvat dlouho a budou i zde. Vždyť Vivo zde působí s tím, že pravidelně recenzujeme jeho smartphony, které jsou na vysoké úrovni. Budeme doufat, že nás nebude dlouho napínat a smartphone s takovou RAM dodá do ČR. A to například v jeho nejbližším vlajkovém modelu X100 Pro, který se zdá být zatím skvělým telefonem. Uvidíme, co nám prozradí budoucí úniky.

Autor: Adam Vilkus


Zdroj: gizmochina.com, thetechoutlook.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,
Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *