Unikla oficiální fotografie nového skládacího Vivo X Flip

vivo
Vlajkové vivo X90 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Společnost vivo nepůsobí v České republice dlouho, a tak by nás ani nepřekvapilo, kdybyste ji neznali. Nicméně tato čínská firma začíná poslední dobou dobývat trh se smartphony a to především vlajkový s jeho novým Vivo X90 Pro.

Nyní začínají na povrch prosakovat informace o nových skládacích smartphonech vivo X Flip, vivo X Fold 2 a Pad 2 v Číně. Dokonce se na čínské sociální síti Weibo objevila fotografie, na které je čínská herečka Wang Ziwem s nadcházejícím vivo X Flip.

Nový telefon se zdá být být dost vysokým s vnitřním zakřiveným displejem na všech stranách, od kterého velikost prozatím neznáme. Na zadním panelu je druhý externí displej, který nám bude ukazovat zprávy či třeba počasí. Celkově tam budou různé notifikace, díky kterým nebudete muset odemykat telefon. Očekáváme, že zařízení bude dostupné ve fialové, černé a zlaté barvě. Vlevo v horním rohu je kruhový modul fotoaparátu se dvěma senzory a LED bleskem. Uvnitř modulu ještě můžeme nalézt nápis ZEISS, což značí spolupráci společnosti vivo a ZEISS při výrobě snímačů.


https://twitter.com/TECHNOL0GYINFO/status/1644255659347804161

To nejvýraznější na celém smartphonu je každopádně již zmíněný vnější displej. Nachází se těsně pod modulem fotoaparátu, ale zároveň nad pantem tak, aby se s displejem zbytečně nic nestalo. To je vše, co o připravovaném telefonu víme na základě obrázku. Už předtím unikla jedna fotografie, na které šla vidět menší část telefonu.

Dá se očekávat, že vivo v příštích dnech až týdnech učiní oznámení nových „skládaček“. Podle některých úniků by v sobě mohly mít Snapdragon 8+ Gen 1 v kombinaci s 12GB RAM a 512GB interním úložištěm UFS 3.1.

Zřejmě se máme do budoucna na co těšit, trh se smartphony je teď na jednom ze svých vrcholů během tohoto roku s tím, že nová skládací zařízení od viva tomu dají korunu. Pevně věříme v to, že se tyto nové smartphony dostanou i na český trh.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *