Vivo představí své nové skládací telefony v březnu

Vivo
Zdroj fotografie: Vivo

Skládací telefony jsou čím dále oblíbenější, a tak je logické, že se na tento trh hrne stále více společností. Ještě před pár lety byste na něm nalezli jen Samsung a Huawei, ale časy se změnily a ostatní giganti také přichází se svými zařízeními.

Jedním z nich je také Vivo, které plánuje uvést své nové skládačky pravděpodobně v březnu. Už před několika týdny byla základní varianta a verze Pro uvedena na webu IMEI s konkrétními čísly modelu VS303A a V2337A. A ještě před očekávaným uvedením obdrželo Vivo souhlas od úřadu MIIT v Číně. Nyní se zdá, že už nic nebrání čínské společnosti uvést nové skládací kousky.

Uniklé výpisy, které se o obou telefonech vyjadřují, bohužel neobsahují žádné informace o specifikacích nadcházejících zařízení. Avšak z úniků už toho o obou skládačkách víme dost. Verze Pro údajně obdrží prémiový Snapdragon 7 Gen 3, ale velikost úložišť zatím neznáme. Podle některých úniků může zařízení fungovat na 5700mAh baterii se 100W drátovým a 50W bezdrátovým nabíjením. Jeho vnitřní displej bude mít vnitřní 2K displej s podporou obnovovací frekvence 120 Hz. Pro vysoké bezpečí budou oba displeje podporovat ultrazvukovou čtečku otisků prstů. Na zadní straně by se mohl nacházet hlavní 50MP snímač od OmniVision s podporou optické stabilizace.

Klasická verze Vivo X Fold 3 je údajně cenově dostupnější skládací telefon s čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 2. Je pravděpodobné, že bude mít snímač otisků prstů v tlačítku napájení a o výdrž se u něj bude starat 5600mAh baterie. Rychlost nabíjení je pro nás velká neznámá, ale mluví se o tom, že nebude podporovat bezdrátové nabíjení. Očekáváme, že oba modely dorazí s Androidem 14 založeným na OriginOS 4. Některé úniky dokonce hovoří o tom, že X Fold 3 bude jedním z nejlehčích skládacích telefonů s váhou pod 230 gramů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gadgets360.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *