Vivo X100 je na Geekbench i s jeho čipem Dimensity 9300

vivo
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Vivo je hodně populární na čínském trhu, avšak jeho expanze se nevyhnula ani České republice. Dokonce si dovolím tvrdit, že už má na českém trhu i nějaké to menší místo s tím, že se čím dále více dostává do povědomí dalších uživatelů.

Koncem tohoto roku nebo začátkem příštího k nám pravděpodobně dorazí už třetí vlajková loď v podobě Viva X100 Pro. 13. listopadu bude nová vlajka uvedena teprve v Číně. Celá řada se skládá ze dvou modelů s tím, že ten třetí, Vivo X100 Pro+, dorazí o něco později.

Výsledky nového Viva unikly nedávno z AnTuTu, ale tím to nekončí. Nové Vivo X100 se totiž nyní objevilo na benchmarkové platformě Geekbench s velmi slibnými výsledky. X100 s číslem modelu V2309A předvedl pozoruhodný výkon, a to když v jednojádrovém testu získal 1643 bodů a ve vícejádrovém 7199 bodů. Smartphone běží na čipu MediaTek Dimensity 9300, který se stará o bezproblémový a bleskově rychlý zážitek. Testovaný model, který funguje na Androidu 14, se chlubí 12GB RAM. Očekáváme však, že Vivo představí modely s různou konfigurací pro různorodé uživatele.

Vivo nám představí krále

Další zajímavou funkcí nové vlajky je 120W nabíjení. Díky ní bude vaše zařízení držet vždy krok s rychlým životním style, který je stále běžnější. Čínská společnost nám také naznačila, čeho schopné budou algoritmy fotoaparátu a zpracování samotného obrazu, které dokáže zachytit skvělý záběr západu slunce. Pokud jste nadšenec výkonného čipu, kvalitního fotoaparátu a rychlonabíjení, tak by vám Vivo X100 Pro určitě nemělo uniknout z periferií.

Příští týden se nedočkáme jen nových telefonů, ale také třeba hodinek Vivo Watch 3 s tím, že dorazí s novým operačním systémem BlueOS, které má čínská společnost prozatím aplikovat jen do nositelných a dalších běžných zařízení. Smartphony mezi nimi bohužel nejsou. Minulý rok se k nám dostal jen základní a Pro model. Plus zůstalo exkluzivní pouze pro Čínu. Snad to bude tento rok jinak.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, mysmartprice.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *