Xiaomi překvapuje. V tichosti odhalilo MIUI 14.1 založené na Androidu 14

MIUI 14.1
Zdroj: Xiaomi

Populární čínský výrobce chytrých telefonů Xiaomi oznámil, že pro své vlajkové lodě řady Xiaomi a Redmi vydá přechodnou aktualizaci firmwaru MIUI 14.1. Zatímco se společnost soustředí na vývoj MIUI 15, rozhodla se vydat tuto aktualizaci, aby nezůstala pozadu za svými konkurenty v aktualizaci svých zařízení na Android 14.

Xiaomi vydá MIUI 14.1: Prozatímní aktualizace firmwaru pro vlajková zařízení

Hlavním tahákem MIUI 14.1 tedy bude nová verze systému založená na Androidu 14. To je skvělá zpráva pro uživatele Xiaomi a Redmi. Ti na nejnovější verzi Androidu ve svých zařízeních dlouho čekali. Aktualizace bude dostupná pouze pro Xiaomi 13, 13 Pro, 13 Ultra, Redmi K60 a K60 Pro. A očekává se, že bude postupně zaváděna mezi srpnem a listopadem 2023.

Je také pravděpodobné, že rozhodnutí společnosti Xiaomi vydat MIUI 14.1 je pokusem o zachování image. A vyhnout se zklamání svých zákazníků, kteří očekávají včasné aktualizace. Pokud by společnost s aktualizací svých zařízení na Android 14 čekala až na MIUI 15, mohla by se setkat s negativními ohlasy. Vydáním průběžné aktualizace dává společnost Xiaomi najevo svůj závazek poskytovat svým zákazníkům nejnovější technologie a aktualizace.

Komunita Xiaomi vyjádřila nadšení z nadcházející aktualizace. Mnozí netrpělivě očekávají nové funkce a vylepšení, které MIUI přinese. Společnost Xiaomi je známá tím, že poskytuje vysoce kvalitní smartphony s pravidelnými aktualizacemi. A tento nejnovější krok potvrzuje závazek značky vůči svým zákazníkům.

Závěrem lze říci, že rozhodnutí společnosti Xiaomi vydat MIUI 14.1 pro své vlajkové lodě řady Xiaomi a Redmi je pro uživatele vítaným krokem. Aktualizace přinese do těchto zařízení nejnovější verzi systému Android. A ukazuje, že společnost Xiaomi je odhodlána poskytovat svým zákazníkům včasné aktualizace a nejnovější technologie. Očekává se, že zavádění začne v nadcházejících měsících, a uživatelé Xiaomi a Redmi se tak mohou těšit na nové funkce a lepší výkon, které MIUI 14.1 do jejich zařízení přinese.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: xiaomiui.net, trashbox.ru

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *