Xiaomi Smart Band 8 unikl na veřejnost. Stylový chytrý náramek, který má směšně nízkou cenovku, půjde brzy do prodeje

Xiaomi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Fitness náramky se v dnešní době těší velké popularitě. Kdysi bývaly dokonce i oblíbenější než hodinky, ale ta doba už je pryč a dnes jsou spíše na vedlejší koleji. Možná i z toho důvodu se jim už nevěnuje taková pozornost. Nicméně to Xiaomi neřeší a stejně uvede svůj nový náramek Smart Band 8 globálně.

Ještě před oficiálním uvedením na trh jeden z polských prodejců na svůj web umístil kompletní specifikace nového náramku včetně ceny. Dá se očekávat, že polská cena bude více než podobná té české, tak se na to pojďme podívat.

Xiaomi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Podle polského prodejce bude náramek dostupný až 3. října s tím, že jeho cena bude 199 PLN. Na České koruny je to přibližně 1100. To není nikterak závratná cenovka a spotřebitelé by ji mohli přijmout s nadhledem. V ceně je ovšem zahrnuta polská daň, takže v Česku se to může lišit, ale nemyslíme si, že by v tom byl velký rozdíl.

Smart Band od Xiaomi bude mít 1,6palcový AMOLED displej s funkcí Always on Display a voděodolností do 50 metrů. Je tedy vhodný pro různé aktivity včetně plavání. Na rozdíl od minulých generací budeme mít na výběr hned z několika pásků, které budete moct použít. Ať už půjde o kůži či nějaký plast. Lze jej dokonce nosit jako přívěsek nebo na tkaničce. Pak ale musíte počítat s tím, že vám nebude měřit tělesné funkce, jako je spánek nebo srdeční tep.

Xiaomi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Pokud vám jde o vaše zdraví, tak vás potěší, že nový náramek podporuje měření srdečního tepu, kyslíku v krvi, spánku a v neposlední řadě menstruačního cyklu pro ženy. Rovněž vám může změřit stres a VO2 Max, což je ukazatel maximálního množství kyslíku, které vaše tělo dokáže využít během jedné minuty aktivity. Zařízení podporuje více než 150 sportovních režimů, takže si na své přijde opravdu každý.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, notebookcheck.net

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *