Xiaomi se chystá na představení svého nového náramku a dalších produktů

Xiaomi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi se chystá na představení svého nového náramku Smart Band 8 Pro. Ten má oproti svým předchůdcům větší displej. Jeho velikost činí krásných 1,74 palce, díky čemuž se řadí mezi taková inteligentní zařízení, jako jsou Apple Watch. Uvedení na trh proběhne příští týden Číně. Poté můžeme očekávat, že se za chvíli nový náramek dostane na více trhů.

Očekáváme, že nadcházející konference Xiaomi bude vůbec tou největší a nejdelší v historii. Měla by trvat neuvěřitelné 3 hodiny. Hlavní projev tam bude mít spoluzakladatel Xiaomi Lei Jun. Ten nám představí celou řadu produktů, mezi které se řadí i skládací Xiaomi Mix 3 Fold nebo tablet Xiaomi Pad 6 Max. Nový náramek je v kontrastu s takovými zařízeními skoro až nic. Nicméně, i přesto se na něj těší mnoho lidí.

Xiaomi
Zdroj fotografie: Xiaomi

Předchůdce nadcházejícího náramku má pouze 1,64palcový AMOLED displej, takže ten rozdíl ve velikosti displeje je opravdu znatelný. Dále se bude moct pochlubit 60Hz obnovovací frekvencí, hustotou pixelů na palec 336 ppi a zobrazením 16,7 milionů barev. Takové specifikace spíše vídáme u chytrých hodinek než náramku. Je zcela patrné, že se Xiaomi hodinkám snaží přiblížit tak, aby v jeho náramku potencionální uživatelé nalezli kompromis. Dokonce i widgety budou velmi podobné těm na hodinkách. Ty si bude každý moct přizpůsobit tak, jak bude chtít. Nový náramek uživatelům umožní přehrávat různá média či stopovat videa. Pak je ještě samozřejmostí, že bude zobrazovat informace o srdečním tepu nebo spánku.

Všechny nové produkty spatří světlo světa 14. srpna. Do té doby si musíme na kompletní specifikace ještě počkat. Každopádně nové produkty od čínského giganta vypadají opravdu nadějně, a pokud se dostanou i k nám, tak to nebude určitě na škodu. Jste uživateli chytrého náramku nebo hodinek? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, notebookcheck.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *