Zdroj, z něhož unikl trailer na GTA 6, nyní odhalil datum vydání samotné hry

GTA 6
Autor: skiegraphicstudio / Zdroj: artstation

Podle zdroje, který vypustil trailer na GTA 6 ještě před jeho oficiálním odhalením společností Rockstar Games, je datum vydání GTA 6 blíže, než si všichni fanoušci Grand Theft Auto myslí. Je to již několik měsíců, co společnost Rockstar Games odhalila první trailer na GTA 6 pro PS5 a Xbox řady X|S spolu s datem vydání 2025.

Kdy v roce 2025 GTA 6 vyjde, tehdy Rockstar Games neřekli, a to se nezměnilo. Vlastně stále není ani žádné slovo, oficiální či neoficiální, o tom, kdy vyjde druhý trailer na GTA 6. Co však máme, je zúžené datum vydání ze zdroje, který stojí za pozornost.

Ještě před prosincovým odhalením traileru na GTA 6 se na internetu objevil náhodný anonymní zdroj s podrobnostmi o traileru. Internet příspěvek rychle odepsal kvůli anonymitě zdroje a pravděpodobnosti, že se jedná o další falešnou zvěst o GTA 6. Přesto byl příspěvek legitimní a prozradil podrobnosti o traileru, které by se nikdy nemohly dozvědět, pokud by nebylo pravdivé to, co uvedl, tedy že trailer viděl už mnohem dříve.

Ve stejném úniku bylo řečeno, že datum vydání GTA 6 je někdy během prvního čtvrtletí, tedy během prvních tří měsíců roku. Konkrétně byly uvedeny měsíce leden a únor. Tento zdroj však také poznamenal, že to není pevně stanoveno, přičemž je možné, že dojde ke zpoždění. Ve vývoji her se věci neustále mění, zejména když se jedná o jednu z největších a nejdražších her, které kdy byly vytvořeny, ne-li o největší a nejdražší hru, která kdy byla vytvořena. Rockstar Games má navíc historii zpožďování původních dat vydání, takže šance, že se toto datum, pokud je skutečné dodrží, jsou přinejmenším nejisté.

Prozatím berte vše, co je zde uvedeno, s menší rezervou. Jedná se o únik, nikoli o oficiální informace. A společnost Rockstar Games se zatím k této fámě a spekulacím, které vyvolala, nijak nevyjádřila. Pokud se to změní, určitě tento článek odpovídajícím způsobem aktualizujeme. Zatím, ať to stojí, co to stojí, se zdá nepravděpodobné, že by GTA 6 vyšlo v prvním čtvrtletí roku 2025. Nejenže Rockstar Games v tomto okně hry nevydává, ale pokud je to skutečný termín vydání, pak je druhý trailer a pořádná marketingová kampaň velmi blízko.

Další informace o hře Grand Theft Auto VI, včetně všech nejnovějších zpráv o GTA 6, všech nejnovějších zvěstí a úniků o GTA 6 a všech nejnovějších spekulací o GTA 6 – najdete zde. Mezitím nám jako vždy můžete zanechat komentář a sdělit nám svůj názor.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: tomsguide.com, ign.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *