Známe datum uvedení řady Honor Magic 4 na evropský trh

Různé barevné varianty Honoru Magic 4 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Již před několika měsíci Honor oficiálně vydal řadu Magic 4 v Číně. Běžnému člověku, žijícímu mimo Čínu, se už mohlo zdát, že se nejnovější prémiové řady od Honoru nedočká, ale nyní to vypadá, že vše bude jinak. Protože nyní je čas na globální vydání této řady. Společnost konečně odhalila datum uvedení smartphonu na evropský trh.

Řada Honor Magic 4 má být oficiálně vydána teprve 12. května v 19:30. Včera jsme se smartphonu dočkali na francouzském a britském webu společnosti Honor. Dále nám to rovněž potvrdilo vydání smartphonu již zanedlouho s tím, že postupem času se „tlak“ na fanoušky může zvětšovat. To by znamenalo, že by nám sem Honor přinášel nějaké nové a zajímavé teasery, které by byly určeny pouze pro evropský trh. Popravdě mi přijde, že Honor zaspal dobu, je to už poměrně dost „starý“ samrtphone, který neuchvátí davy, pro které byl určen.

Na druhou stranu by bylo zase určitě fér zmínit, proč to Honoru trvalo takovou dobu. Největší problémy způsobuje dodavatelský řetězec. Jak víme, tak je v dnešní době hrozně moc omezeně surovin. Vzhledem k tomu, že Honor si smlouvy vyjednával spíše poslední dobou, tak je velmi pravděpodobné, že i to nahrálo této situaci. Protože samozřejmě stálí zákazníci typu Apple či Xiaomi dostanou samozřejmě přednost. Teď je tedy otázkou, jak se Honor s celou situací popere, já osobně mu moc nevěřím.

Hlavním smartphonem nejnovější řady je Honor Magic 4 Pro, který má opravdu prémiové funkce. Má LTPO 2.0 OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Obrazovka má hustotu pixelů 460 PPI a maximální jas 1000 nitů, což je opravdu obří číslo. Jeho velikost je 6,81 palců a rozlišení má 1312 x 2848 pixelů.

Fotoaparáty má na zádech tři s tím, že ten hlavní má 50 MPx. Zbylé dva mají 64 MPx a 50 MPx. Jedná se ultraširokoúhlý fotoaparát a teleobjektiv s 3,5x optickým zoomem a 100x digitálním zoomem. Hlavní snímač má také optickou stabilizaci, která nám slibuje pohodové a klidné natáčení. V displeji nalezneme 12MPx selfie kamerku s 3D hloubkovým objektivem.

Pohání jej Qualcomm Snapdraon 8 Gen 1 s 12GB RAM a 512GB interním úložištěm. Velikost baterie činí 4600 mAh a lze ji rychle dobít pomocí 100W nabíjení. Kromě modelu Pro jsou také dostupné varianty Ultimate a Lite.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *