Honor oficiálně potvrdil, že řada Honor 80 dostane fotoaparát s nezvyklým počtem megapixelů

Honor 80
Honor 70 / Zdroj fotografie: Honor

Po oddělení od společnosti Huawei má Honor plno práce v rámci představování nových smartphonů. Neplatí pro něj žádná omezení, a tak může vesele vyrábět nové a nové smartphony. To se mu začíná pomalu vyplácet, protože již na mnoha trzích Huawei předběhnul, ale zřejmě nechce zůstat jen u toho. Nedávno pro nás čínský gigant totiž ohlásil to, že řada Honor 80 bude představena už 23. listopadu. Nejlepší model v ní dostane vlajkový procesor i specifikace, takže se na ni kladou opravdu velká očekávání.

Včera vydal Honor fotku, na které potvrzuje to, že minimálně ten nejlepší model celé řady obdrží 160MPx hlavní fotoaparát. Podle tipstera, Digital Chat Station, se má jednat o upravenou verzi 200MPx snímače. Dále ještě existuje možnost, že se jedná o zakázkovou výrobu od Samsungu a jeho nového snímače Samsung ISOCELL HPX.

Nejnovější Honor 80 / Zdroj fotografie: Honor

Honor smýšlel netradičně, a tak se rozhodl, že nahoře doprostřed displeje dá výřez ve tvaru pilulky, tak jako to měla řada Huawei P40 s tím rozdílem, že to měla na straně. Očekáváme, že v tomto výřezu nalezneme kombinaci dvou 50MPx snímačů, i když jsme se zatím žádného oficiálního vyjádření nedočkali. Rovněž není jisté, zda tuto kombinaci bude mít pouze Honor 50 Pro nebo celá řada.

V řadě Honor 80 budou tři modely – Honor 80 SE, Honor 80 a Honor 80 Pro. Čínský výrobce potvrdil, že model 80 a model 80 Pro přijdou s procesory Snapdragon, kterými by měly být Snapdragon 782G (dosud nepředstaven) pro model 80 a Snapdragon 8 Plus Gen 1 pro Honor 80 Pro. Model SE by měl běžet na MediaTeku 1080, takže jednoznačně půjde o tu nejslabší verzi z celé řady.

Model Pro pravděpodobně dostane 100W nabíjení, přičemž obyčejný model společně s SE klasické 66W nabíjení. Software nám bude tvořit Android 13 s nejnovějším Magic UI 7.0. Nakonec bychom se měli na té stejné konferenci dočkat i skládacího smartphonu Honor Magic Vs.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *