Známe podrobnou technologii displejů řady Honor 70

HONOR 70 se nejspíše podívá i na český trh
Honor 70 / Zdroj fotografie: Honor

Dne 30. května Honor představil smartphony Honor 70, 70 Pro a 70 Pro+. Tato zařízení jsou vybavena procesory Snapdragon 778G+, Dimensity 8000 a Dimensity 9000. Všechny jsou dodávány s hlavními fotoaparáty Sony IMX800 a v cenovém rozpětí mezi 2 699 a 4 599 juanů. Krátce po oznámení společnost Visionox, dodavatel displejů pro tuto řadu, odhalila, že dodává flexibilní AMOLED displej pro všechny smartphony řady Honor 70. Společnost podrobně popsala čtyři inovativní funkce, které přicházejí s těmito obrazovkami. Tak se na ně pojďme podívat.

1. První sériová výroba materiálového systému VM6

Řada 70 poprvé využívá nový materiálový systém Visionox VM6. Dosahuje vysokého špičkového jasu 1000 nitů. A spotřebu energie dokonce snižuje o krásných asi o 20 % ve srovnání s materiálem předchozí generace. Díky materiálovému systému s vylepšením displej navíc dosahuje i plynulejšího vizuálního zážitku. Díky spolupráci s inteligentním algoritmem nastavení nedochází k žádnému zpoždění při vysoké obnovovací frekvenci 120 Hz.2. Vylepšené uspořádání pixelů

Na předchozí konferenci Visionox Technology Innovation Conference v roce 2022 předvedl Visionox uspořádání pixelů. Díky tomu je displej mnohem ostřejší a detailnější.

3. Estetický design

Flexibilní AMOLED displej Visionox použitý v řadě 70 tentokrát plně využívá „flexibilitu“. Výrazně zlepšuje estetiku designu telefonu. Mimo to 6,78palcový AMOLED displej na Honor 70 Pro a Honor 70 Pro+ dosáhl plně symetrického čtyř zakřiveného designu. Navíc prošel certifikací HDR Vivid World Ultra HD Video Industry Alliance s 1920Hz vysokofrekvenčním displejem a 120Hz obnovovací frekvencí obrazovky a 1,07 miliardami barev na displeji.

4. Optický výkon

Kromě dosažení 100% pokrytí barevného gamutu DCI-P3 zvládá řada 70 také trajektorii barevného driftu (0°~60°) ve druhém a třetím kvadrantu barevných souřadnic CIE-1976. Poskytuje hladký přechod křivek a vizuální zobrazení 3D oblasti ohybu. Současně dokáže displej vyhpvět všem požadavkům zákazníka, jelikož si může správu křivky upravit dle vlastního zvážení.

Řada 70 se možná brzy objeví i u nás, protože Honor potvridl její globální vydání. Nyní je pouze v Číně, ale co nevidět by se mohla objevit i na globálním trhu. Mnoho lidí Honor považuje za nový Huawei, který by mohl dosáhnout stejné slávy. Je otázkou, jak Honor dopadne.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *