HONOR hledá testery pro pro čerstvou novinku v Česku, stylový mobil s velkou výdrží baterie, HONOR X7!

Nejnovější Honor X7
Modelová řada X7 / Zdroj fotografie: Honor

Máte rádi značku HONOR a těšíte se na každou novinku? Technologická značka právě hledá testery pro další čerstvou novinku, stylový mobilní telefon s velkou výdrží baterie, HONOR X7. Každý z testerů navíc získá jako dárek stylový cyklistický batoh HONOR. Všichni testeři jsou také automaticky zařazeni do slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon řady X7! Registrace běží už jen do neděle 5. června 2022!

HONOR hledá testery novinek na trhu

Patříte mezi fanoušky značky HONOR a těšíte se na další novinky? Sledujete rychlý technologický vývoj, který značka za posledních pár let dosáhla? Baví vás technologické vychytávky a chcete mít horké novinky na trhu mezi prvními? Společnost hledá testery pro čerstvou novinku, stylový mobil s velkou výdrží baterie, HONOR X7!

Nejnovější Honor X7
Zdroj fotografie: Honor

Odměny za testování novinek zaručeny

Ze všech přihlášek společnost vybere 4 testery. Každý z nich pak získá také stylový cyklistický batoh HONOR. Navíc jsou všichni testeři automaticky zařazeni do soutěžního slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon řady X7.

Otestujte mezi prvními stylový mobilní telefon HONOR X7!

Model X7 je nádherný, designový telefon s velkokapacitní baterií, na 1 nabití vydrží až 20 hodin přehrávání online videí nebo 49 hodin volání. Nechybí samozřejmě rychlonabíjení.  A navíc má nízkou hladinu modrého světla a disponuje technologií pro ochranu očí.

Buďte mezi prvními, kdo mají možnost otestovat horkou novinku, stylový HONOR X7. Přihlášky k testování a více informací najdete na oficiálních stránkách výrobce.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *