AI kamera Honoru Magic5 Pro zvěčnila nový Guinnessův rekord

Magic5 Pro
Honor Magic4 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Honor má v plánu představit novou řadu Magic5 už 27. února na MWC 2023 ve španělské Barceloně. Společnost přinese nové vlajkové lodě a také tuto akci využije k mezinárodnímu uvedení skládacího smartphonu Honoru Magic Vs.

Čínská společnost láká nadšence na slogan „Go Beyond the Galaxy“ tak, aby potkali skutečné kouzlo s nadcházejícími smartphony. Rovněž má slogan za úkol trochu popostrčit Samsung, od kterého všechny telefony v názvech nesou název Galaxy. V nejnovější upoutávce Honor Magic5 Pro ukazuje své kouzlo díky tomu, že dokázal zvěčnit nový rekord do Guinnessovy knihy rekordů.

Honor navázal partnerství s oficiální Guinnessovou knihou rekordů, aby mohl zachytit úspěšný pokus o slam dunk mezi nohama s nejvyšším výskokem. Tohoto rekordu dosáhl sportovec Piotr Grabowski v Londýně v tomto roce. Honor tuto událost zachytil na nejnovější Honor Magic5 Pro. Podle společnosti šlo o to, aby demonstrovala působivou AI technologii, která je schopna zachytit okamžik každý moment v tom nejlepším rozlišení.

Magic5 Pro
Basketbalista zachycen na nový telefon od Honoru / Zdroj fotografie: Guinness World Records

Většina detailů řady Honor Magic5 není veřejnosti známá. Úniky poukazují na uvedení dvou zařízení – Honor Magic5 a Magic5 Pro. Nevíme tedy nic o tom, zda bude i nějaký model Ultimate, tak jako vyšel minulý rok. Základní a verze Pro dostanou procesor Snapdragon 8 Gen 2 a budou vyzyvatelem pro řadu Samsung Galaxy S23. Dále nejnovější informace poukazují na kruhový modul fotoaparátu s až 100x digitálním nebo hybridním zoomem. Telefony budou pravděpodobně mít OLED displeje s vysokou obnovovací frekvencí až 120 Hz. Obě nová zařízení přinesou až 66W rychlé nabíjení. Očekáváme, že poběží na systému Android 13 s nejnovějším Magic OS 7.

Dá se očekávat, že v budoucnu se dozvíme ještě více zajímavostí. Nicméně, Honor Magic5 nevyzve pouze řadu Samsung Galaxy S23, ale také Huawei P60. Tomu bude konkurovat především v Číně, jelikož neočekáváme, že na globální trh se vypustí nějaké závratné množství nových vlajkových smartphonů společnosti Huawei.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *