Smartphone HONOR Magic4 Pro získal zlaté ocenění DxOMark za foto a video výbavu

Honor Magic4
Honor Magic4 / Zdroj fotografie: Honor

Je to pouze pár hodin, co společnost Honor získala další zajímavé ocenění. Máme skutečně velkou radost, že s vámi můžeme sdílet informaci, že společnost DxOMark udělila Honoru cenu Gold Camera Label, tedy zlaté ocenění za fotografickou a video výbavu. Toto ocenění získal prémiový vlajkový mobilní telefon HONOR Magic4 Pro.

Tento vlajkový smartphone získal s celkovým skóre hlavního fotoaparátu 131 bodů. Poté, co HONOR Magic4 Ultimate dosáhl nejvyššího hodnocení fotoaparátu, jak jsme informovali v březnu tohoto roku, je to další klíčové ocenění pro celou Magic4 Series.


„S novými modely řady HONOR Magic4 Series HONOR ukazuje silnou kapacitu výbavy a inovací v oblasti fotografování a natáčení videí“, uvedl Hervé Macudzinski, Image Quality Director pro DxOMark. „V porovnání s předchozí generací udělal HONOR další skok ve výkonnosti svého fotoaparátu. Magic4 Pro je jeden z nejlepších mobilních telefonů, co se týče kvality fotografií.“


Silná kombinace tří kamer skládající se z 50Mpx hlavního širokoúhlého fotoaparátu s 1/1.56″ barevným senzorem, 50Mpx 122° ultra širokoúhlého fotoaparátu a 64Mpx periskopického teleobjektivu vybaveného aktuálně nejlepší Ultra-Fusion fotografickou technologií je to, díky čemu HONOR Magic4 Pro dokáže zachytit obrázky v tak vysokém rozlišení, s neuvěřitelnou přesností detailů a z velké dálky. 50Mpx širokoúhlý fotoaparát zajistí až o 65 % vyšší ostrost. 64Mpx periskopický teleobjektiv se postará o 3,5x optický zoom a 100x digitální zoom, s ostrostí obrázků a jasným rozlišením.

Honor Magic4
Zdroj fotografie: DXOMARK

HONOR Magic4 Pro je také jeden z mála mobilních telefonů s technologií IMAX Enhanced. Díky HONOR Magic-Log master módu a filmovým efektům za podpory umělé inteligence dokáže vyprodukovat jako první 10bitové Log 4K natáčení videa s rychlostí 60 fps (snímků za sekundu) na mobilní telefon, navíc v HDR kvalitě. HONOR Magic4 Pro je také vybaven filmovým 3D LUT (Look Up Table). Natáčení je tak opravdu v hollywoodském stylu i bez drahého filmového štábu.

Můžeme krásně sledovat, jak společnost Honor pomalu stoupá na vrchol. Je jasným důkazem toho, že zákazníci dokáží ocenit kvalitní komponenty a prémiovou výbavu. Díky těmto prvkům je Honor tam, kde momentálně je.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dxomark.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *