Honor Magic5 Lite vypadá na novém snímku opravdu skvěle

Honor Magic5 Lite
Honor Magic4 Lite / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Společnost Honor je bývalou dceřinou společností od Huawei, která ji prodala poté, co na čínského giganta byly uvaleny opravdu nemilosrdné sankce. Ty zpočátku čínského technologického giganta zastavily, ale nyní se mu začíná zase dařit. Od doby, co Huawei Honor prodal, tak je značka v rozkvětu.

A její nejnovější řada Magic5 silně připomíná Huawei Mate 40 a Mate 50, a to především podobou modulu. My se dnes pobavíme o modelu Honor Magic5 Lite, který má výrazně vyšší kapacitu baterie, lepší displej a fotoaparáty, než byly u jeho předchůdce. Bohužel bude mít stejný procesor v podobě Snapdragonu 695 5G.

První obrázky unikly od leaksterů WinFuture a _snoopytech. Ty odhalily některé specifikace a podobu u modelu Honor Magic5 Lite, který se představí na MWC 2023 v Barceloně. Úniky uvádí, že smartphone dostane baterii o velikosti 5100 mAh a 120Hz OLED displej. Bude k dispozici ve dvou barevných variacích a pouze jedné paměťové konfiguraci. Jeho hlavní fotoaparát bude mít 64 MPx a nabídne významné zlepšení oproti Magic4 Lite.Snapdragon 695 5G bude spolupracovat s pamětí RAM 6 GB a 128GB interním úložištěm. To opravdu není nikterak oslňující a je podle mě škoda, že se nejspíše nedočkáme kombinace 8/256 GB. Displej bude mít 6,67 palců, který je menší ve srovnání s 6,81palcovým od Magic4 Lite. Jeho rozlišení by mělo být 1080 pixelů a velikost jasu až 800 nitů. A nakonec, uvnitř displeje nalezneme čtečku otisků prstů a uprostřed nahoře 16MPx selfie kamerku.

Společně s 64MPx hlavním snímačem vzadu v modulu fotoaparátu nalezneme ještě 5MPx ultraširokoúhlý snímač a zbytečné 2MPx makro. Software má zde zajišťovat Magic UI 6.1 založené na Androidu 12. V Evropě by se měl nadcházející smartphone prodávat za 404 USD, což je necelých 9000 Kč. Žádné oficiální informace od Honoru prozatím nemáme, ale můžeme očekávat brzké vyjádření společnosti.

Jak se vám tento smartphone líbí? Pořídili byste si jej?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *