Apple konečně splní přání svých fanoušků. Všechny nadcházející modely se dočkají tížené změny

iPhone 15 Pro
iPhone 14 Pro s Dynamic Islandem / Zdroj fotografie: Apple

Minulý týden se objevily první rendery nadcházejícího designu iPhonu 15 Pro. Sice vám to možná přijde brzy, vzhledem k tomu, že teprve relativně nedávno byla uvedena řada iPhone 14, ale pravdou je, že vlajkové řady telefonů se připravují déle než rok.

Je velmi pravděpodobné, že až do září budeme mít nových informacích o řadě iPhone 15 ještě hodně. Na nedávném úniku iPhone 15 Pro jsou značné designové změny, ale ty opravdu nejsou moc výrazné. Nyní jsme se dočkali prvního renderu smartphonu iPhone 15, který nám potvrzuje jednu důležitou změnu.

iPhone 14 a 14 Plus nebyly nejzajímavějšími telefony v poslední řadě od Applu. Nicméně, netěší se velké popularitě, tak jako modely Pro a Pro Max. Ty totiž přišly s novinkou v podobě Dynamic Islandu – výstřelu uprostřed nahoře displeje. Dá se říct, že již zmíněné dva nejslabší články řady iPhone 14 jsou jen jemně přepracované modely iPhone 13. To se však změní.


Nenechte si ujít:


Všechny modely v nadcházející řadě iPhone 15 přijdou s Dynamic Islandem. Zatím nevíme, zda je to úplný konec pro notch, protože ten se ještě může objevit zpět s řadou iPhone SE 4. generace. Navíc budou mít všechny modely port USB-C, což nově vyžaduje Evropská unie, aby snížila dopad na životní prostředí. Kolébku hlasitosti a tlačítko napájení nalezneme na levé straně telefonů.

V neposlední řadě rendery potvrdily i nastavení fotomodulu. Ten bude stejný jako u řady iPhone 13 a 14. Je to možná trochu propásnutá šance, protože jsme toho názoru, že by si fotomodul zasloužil nějaké to „osvěžení“.

Nová zařízení zřejmě rozhodnou i o osudu modelu Plus. Ten se u řady iPhone 14 nepovedl a netěší se velké popularitě. Již v minulosti jsme měly nějaké zprávy o tom, že pokud se modely Plus nechytnou u řady iPhone 15, tak se úplně zruší podobně jako modely Mini.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

4 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *