Apple může jen tiše závidět. HONOR si krade zákazníky pro sebe a jeho telefony se prodávají jako housky na krámě.

HONOR
Model Magic4 Lite / Zdroj fotografie: Svět Huawei

HONOR překonal všechny soupeře a je leaderem na čínském trhu. Značka už od konce minulého roku vykazuje razantní nárůst. Tentokrát mluví výsledky jednoznačně. Společnost překonala veškerou konkurenci a je suverénně jednička na domácím trhu.

Ve 2. kvartálu roku 2022 poskočil v meziročním srovnání z 8,8 % na 19,5 % a s 13,1 milionem distribuovaných kusů mobilních telefonů jde pak o enormní nárůst o 88,6 %. Nejvíce zabodovaly poslední modely vlajková loď HONOR Magic4 Pro a HONOR 70 s duálním hlavním fotoaparátem a špičkovým světelným senzorem Sony IMX800.


Nenechte si ujít:


Značce HONOR pomohly na vrchol dva velmi výrazné produkty poslední sezóny. V Číně právě uvedený model 70 s profesionálním výbavou a několika unikátními technologickými vychytávkami je trhák prodejů. Velmi důležitým momentem bylo také uvedení vlajkové série Magic4, která posílila i high-endový segment nad 600 USD. Model Magic4 Ultimate také stále kraluje žebříčku DXOmark jako nejlepší fotomobil, zlatou kategorii za foto výbavu má i nadupaný model Magic4 Pro.

HONOR
Zdroj fotografie: IDC

HONOR Magic4 Pro zaznamenal rekordní úspěch i na českém trhu. V první den prodeje byl absolutně vyprodaný a po doskladnění byl znovu vyprodaný během jednoho dne a dál překonává původní odhady.

Je pravdou, že HONOR v letošní roce tahá jedno eso z rukávu za druhým. Nejdříve se vůbec nevědělo, zda společnost dokáže přežít. A nyní se z ní stává technologická jednička po všech stránkách.

O spoločnosti IDC

International Data Corporation (IDC) je renomovaná společnost pro průzkum trhu, se specializací na informační technologie, telekomunikace a spotřební technologii. S víc jak 1 300 analytiky po celém světě pomáhá odborníkům v IT, managementu firem i investorům vyřešit důležitá technologická rozhodnutí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: idc.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *