Assassin’s Creed Red zasazený do feudálního Japonska pravděpodobně vyjde příští rok

Assassin's Creed Red
Zdroj: Ubisoft

Ubisoft oznámil titul Assassin’s Creed s kódovým označením Red již před několika měsíci a vyvolal tím značný rozruch kolem velmi žádaného prostředí feudálního Japonska. Nyní však bylo možná úředníkem Ubisoftu naznačeno okno pro uvedení hry na trh.

Assassin’s Creed Red by mohl být největším hitem Ubisoftu pro rok 2024.

Zpráva přichází od uživatele Twitteru Access The Animus, který sdílel příspěvek na LinkedIn od vedoucího pracovníka Ubisoftu, který je součástí týmu pro rozvoj obchodu a partnerství se značkami. Původní příspěvek na LinkedIn byl sdílen v japonštině a z překladu vyplývá, že Ubisoft hledá nového sponzorského partnera pro připravovanou hru Assassin’s Creed na příští rok.

Jinými slovy, titul s kódovým označením Red by mohl vyjít někdy v roce 2024. Zástupce Ubisoftu také dodal, že „Assassin’s Creed skutečně rozšiřuje multimediální frontu, a to o podcasty a manga série. Chcete být partnerem největšího trháku pro rok 2024?“, čímž v podstatě propaguje svůj připravovaný titul AC. Pro ty, kteří nevědí, za hrou stojí studio Ubisoft Quebec, které již dříve vyvinulo Assassin’s Creed Odyssey.Podle toho, co zatím víme, si nejnovější přírůstek do franšízy Assassin’s Creed pravděpodobně zachová hratelnost z pohledu třetí osoby s RPG mechanikami na mapě otevřeného světa a silným příběhem. Je pozoruhodné, že tato zpráva přichází také krátce poté, co společnost oznámila, že pracuje na remaku hry Assassin’s Creed 4: Black Flag.

Assassin’s Creed Red se odehrává ve starověkém Japonsku, což potvrzují jasné vizuální ukazatele v traileru.

Od svého debutu před patnácti lety se série podívala do více než deseti různých míst po celém světě, ale do Japonska se nikdy neodvážila – tedy až doposud. Marc-Alexis Cote říká, že historicky laděný kontext hry Assassin’s Creed Codename Red „umožní hráčům prozkoumat jedno z nejočekávanějších prostředí vůbec“ a dá nám možnost „prožít velmi silnou fantazii Shinobi“.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamesradar.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *