Samsung minulý rok dodal 10 milionů skládacích zařízení

Samsung
Samsung Galaxy Z Flip3 / Zdroj fotografie: Samsung

Zbývá jen několik týdnů do konference, na které Samsung představí nová zařízení, ale ještě předtím odhalil, že dodal téměř 10 milionů skládacích telefonů. D. Roh, šéf společnosti Mobile Experience, uvedl v příspěvku na Samsung Newsroom, že se jedná o 300% nárůst v porovnání s rokem 2020. Předpokládá, že prudký nárůst skládacích zařízení bude pokračovat i v příštích letech. Flip ve tvaru véčka se těší mnohem větší oblibě než Fold. Vybrala si ho většina zákazníků – celých 70 %. Není to nic překvapivého, jelikož Flip je mnohem praktičtější a za mě i hezčí.

Číslo je pozoruhodnější o to, že Samsung počítal pouze s tím, že dodá 7,1 milionů kusů skládacích smartphonů, takže skoro o třetinu předčil svá očekávání. Tato divize Samsungu zaznamenala obrovský boom, a to jak prodejně, tak ziskově. Nikdo z nás by se nemohl divit tomu, kdyby skládací řady předčily ty obyčejné v příštích letech.

D. Roh dále poskytl informace o představení nové řady Samsung Galaxy Z Flip4 a Samsung Galaxy Fold 4. Konference se má jmenovat Galaxy Unpacked, na které by představitelé Samsungu měli představit i nové možnosti pro uživatele ohledně zlepšení uživatelské zkušenosti.Konference se bude konat 10. srpna v 9:00 japonského času, takže ve střední Evropě to bude kolem 15:00. Je pravděpodobné, že se dočkáme i nové série hodinek Samsung Galaxy Watch 5 a nového procesoru Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 s ultrarychlou RAM a1TB úložištěm s rychlostí UFS 3.1. Tento procesor by měl pohánět nadcházející zařízení.

Je zjevné, že skládací zařízení jsou naše budoucnost. Mi osobně zajímavá přijdou, ale zatím se bez nich obejdu. Jediné véčko, které Huawei vydal, tak bylo pouze Huawei P50 Pocket, které stojí za to, ale nemá GMS. Máme tady někoho z čtenářů, který užívá skládací telefon nebo ne? Mě nejvíce asi odrazují fotoaparáty, které nejsou tak vymazlené jako na obyčejných smartphonech. Vím, že nejsem jediný, koho to štve, a věřím tomu, že se najde ještě více lidí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *