ASUS Zenfone 11 Ultra byl zaznamenán v indonéské databázi

ASUS
Zdroj fotografie: ASUS

ASUS a jeho vlajkové smartphony se těší oblibě mnoha technologických fanoušků. Kdysi se tato společnost věnovala především počítačům, ale dnes se už zaobírá i telefony. A musíme podotknout, že její vlajková řada Zenfone je kvalitní a oblíbená. Společnost nedávno představila také svůj herní smartphone ROG Phone 8, který je určen pro mobilní hráče různých her.

Nový telefon, Zenfone 11 Ultra, byl zachycen v indonéské databázi elektronických zařízení SDPII. Díky úniku víme, že nadcházející model nese název ASUS_AI2401_H s tím, že byla odhalena i jeho přezdívka. Už dříve nadcházející Zenfone unikl v databázi Bluetooth SIG, která potvrdila, že smartphone podporuje nejnovější Bluetooth 5.4. Loňský Zenfone byl představen veřejnosti až v červenci, a proto je překvapivé, že tolik informací o nadcházejícím modelu uniká už nyní. To totiž značí brzké uvedení smartphonu na trh.

Je pravděpodobné, že model Ultra bude mít větší displej než základní varianta. Nicméně, to jsou pořád jen spekulace. Jisté je v tuto chvíli jen to, že se jedná o přímého nástupce modelu z minulého roku. O vylepšeních zatím také nic nevíme, ale časem by mohla alespoň některá z nich uniknout. Zenfone 10 má 5,92palcový AMOLED displej s rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 144 Hz. Uvnitř zařízení se nachází vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen 2. Je tedy víc než pravděpodobné, že varianta 11 dorazí se Snapdragonem 8 Gen 3.

O příjemnou výdrž telefonu se stará 4300mAh baterie s podporou kabelového 30W nabíjení. Na zadní straně se nachází 50MP duální fotoaparát, zatímco v displeji najdeme 32MP selfie kamerku. Mezi další příjemné funkce patří Bluetooth 5.3, stereo reproduktory, 15W bezdrátové nabíjení, podpora reverzního nabíjení, GPS a odolnosti proti vodě a prachu IP68.

Vzhledem k tomu, že je na našem trhu bez problémů dostupná loňská desítka, tak můžeme předpokládat, že se na náš trh dostane i nadcházející varianta.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, thetechoutlook.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *