Beta verze her Google Play na PC přináší hraní ve 4K a kompatibilitu s ovladačem

Google
Autor: Lucie Liz / Zdroj: Pexels

Společnost Google právě vydala vzrušující aktualizaci, která zlepší vaše herní zážitky v Google Play Games. Tato aktualizace je skutečně povedená, obsahuje více her, šikovný vyhledávací nástroj a bezproblémovou podporu herních ovladačů. Pojďme se ponořit do podrobností a prozkoumat vzrušující svět Google Play Games.

Beta verze Google Play Games na PC: Hra ve 4K a podpora konzolových ovladačů v ceně!

Rozsáhlé herní hřiště

Společnost Google masivně rozšířila svou herní knihovnu, která nyní obsahuje více než 3 000 her. Tento poklad zahrnuje oblíbené tituly, jako je Clash of Clans a Clash Royale. Ještě zajímavější je jejich slib, že na základě zpětné vazby od hráčů budou neustále přidávat další hry.

Ale to není všechno. Od dnešního dne si můžete hry jako Clash of Clans a Clash Royale užívat na počítačích s Windows 10 a 11. A to nejlepší na tom je? Váš postup se bezchybně synchronizuje napříč různými zařízeními, takže vám při hraní her nikdy nic neunikne.

Google
Zdroj: Google Games

Snadné vyhledávání her

V reakci na prosby hráčů o pohodlnější způsob vyhledávání her představila společnost Google funkci, která mění pravidla vyhledávání. Nyní je vyhledávání oblíbených her snadné jako facka. V sekci „Všechny hry“ stačí zadat název hry do vyhledávacího řádku v horní části a voilá, jste na cestě k nekonečné zábavě.

Kompatibilita ovladačů

Touto pozoruhodnou aktualizací Google zavádí podporu konzolových ovladačů ve vybraných hrách. Tím se váš herní zážitek výrazně zlepší. Představte si, že používáte ovladače jako Xbox S|X, Xbox One, PS5 DualSense nebo PS4 DualShock s kompatibilními hrami, jako jsou Asphalt 9: Legends a BADLAND. Je to skvělý doplněk pro ty, kteří milují hmatový pocit ovladače v rukou.

Hraní her ve skvělém rozlišení 4K

Připravte se na oslnění! Hry Google Play nyní nabízejí možnost hrát v úžasném rozlišení 4K na podporovaných monitorech. To je splněný sen pro hráče, kteří hledají dokonalý vizuální zážitek. Hráči si mohou vybrat z řady rozlišení obrazovky, která vyhovují jejich herním potřebám. Pro výběr rozlišení stačí v libovolné hře stisknout klávesy Shift + Tab a ponořit se do úchvatného světa her ve 4K.

Arjun Dayal, produktový ředitel Google Play Games, při oznámení těchto vzrušujících aktualizací vyjádřil své nadšení: „Objevte tisíce her, od Clash of Clans po Clash Royale, připojte své ovladače, snadno najděte své oblíbené hry a užijte si hraní ve 4K na Google Play Games Beta pro PC.“

Google
Zdroj: Google Games

„Do katalogu Google Play Games jsme přinesli více než 3 000 her a nadále přidáváme nejžádanější hry od naší neuvěřitelné hráčské komunity. S potěšením oznamujeme, že ode dneška si můžete zahrát masově úspěšné mobilní hry Clash of Clans a Clash Royale na počítačích s Windows 10 a 11. A váš postup se synchronizuje bez ohledu na to, kde hrajete, ať už na mobilním telefonu, počítači s Windows nebo Chromebooku.“

Hry Google Play přinášejí do vašeho herního života nebývalou úroveň pohodlí a zábavy. S obrovskou knihovnou více než 3 000 her vám nikdy nedojdou možnosti. Zavedení funkce vyhledávání zajistí, že rychle najdete hry, které máte rádi, a podpora herních ovladačů posune vaše hraní na novou úroveň. A nesmíme zapomenout na oslnivý herní zážitek ve 4K, který vás zanechá v úžasu.

Ať už jste tedy příležitostný hráč, nebo nadšený hráč, tyto aktualizace Google Play Games slibují, že pozvednou váš herní zážitek jako nikdy předtím. Rozlučte se s omezeními a přivítejte svět neomezené zábavy. Připravte se na objevování herního vesmíru, který je větší, lepší a pohlcující než kdykoli předtím.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: blog.google, fonearena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *