Bude to prodejní trhák? Honor představil první model řady Magic 6

Honor
Zdroj fotografie: Honor

O řadě Magic 6 se už proslýchají různé informace delší dobu. Tou nejzásadnější je asi fakt, že ty nejlepší modely budou představeny až v lednu. A tak nám nyní Honor představil alespoň telefon střední třídy Magic 6 Lite, což je nejslabší zařízení celé řady. Nicméně i přesto přichází se zajímavými specifikacemi, které zaujmou nejednoho potencionálního zákazníka.

Přední stranu představuje displej o velikosti 6,78 palců s rozlišením 2652 x 1200 pixelů. Má hustotu pixelů 429 PPI, což zajistí ostrý obraz, který bude bohatý na detaily. Neméně uživatelů rozhodně ocení i vysoký poměr obrazovky k tělu ve výši 92,8 %. To znamená, že zásah do displeje je opravdu minimální, a tak když budete něco sledovat, nic vás u toho nebude rušit. O plynulost obrazovky se zase postará 120Hz obnovovací frekvence. A nemusí vás ani trápit sluneční záření, jelikož nový smartphone dokáže mít svítivost až 1200 nitů. V neposlední řadě má displej certifikát ochrany proti modrému světlu. Díky ní se vám bude večer lépe usínat, jelikož modré světlo je pro naše oči škodlivé, a to především právě v noci.

Honor
Zdroj fotografie: Honor

V rámci designu se nové zařízení v něčem inspirovalo i u svého předchůdce. Například má stejný kruhový modul fotoaparátu. každopádně nové zařízení má lepší specifikace fotoaparátu. Nastavení modulu se skládá ze 108MP hlavního snímače, 5MP ultraširokoúhlého snímače a 2MP makra, které se zdá být spíše jen do počtu. Loňský model měl 64MP primární snímač, 5MP ultraširokoúhlý snímač a 2MP makro. Takže zásadní změna opravdu přišla jen v rámci hlavního fotoaparátu. Na přední straně se ještě nachází 16MP selfie kamerka.Honor Magic 6 Lite má zajímavou funkci

Zajímavou věcí na designu je jeho funkce Ultra-Bounce Anti-Rebound. Jak už z názvu možná správně tušíte, tak jde o to, že zvyšuje odolnost zařízení při pádu. Rovněž ho chrání před náhodnými nárazy. To ocení spoustu méně šikovných lidí. Uvnitř telefonu je Snapdragon 695, což je opět vylepšení v porovnání s předchozím rokem. Nový procesor spolupracuje s grafickým čipem Adreno 710, 8GB RAM a 256GB interním úložištěm. Baterie má kapacitu úctyhodných 5300 mAh s tím, že jde nabíjet 35W rychlým nabíjením.

Honor
Zdroj fotografie: Honor

V rámci softwaru Magic 6 Lite poběží na softwaru MagicOS 7.2 společně s Androidem 13. Zařízení je dostupné v zelené, černé a oranžové barvě. Honor zatím nezveřejnil cenu a ani dostupnost.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *