HONOR Magic 6 dostane brutálně výkonné nabíjení

Magic
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Honor dlouho patřil pod Huawei, ale časy se změnily, a tak se stal nezávislou společností, kterou začalo vlastnit konsorcium několika čínských firem. Od té doby jde Honor po vlastní ose, ač jde spojitost s Huawei v jeho systému MagicOS často vidět.

Nyní pro nás připravuje vlajkovou loď v podobě řady Magic 6. Je pravděpodobné, že nová řada bude tvořena ze čtyř modelů – Magic 6 Lite, Magic 6, Magic 6 Pro a Magic 6 Ultimate. Model Ultimate má být pochopitelně nejvýkonnější zařízení nové řady, zatímco Lite nejslabší v rámci výkonu. Některé úniky uvádí, že se nové řady dočkáme už v lednu 2024. To potvrzuje i fakt, že už nyní je certifikován první z celé řady smartphonů – Magic 6.

Poslední zprávy uvádí, že nadcházející základní verze celé řady má označení Bvlgari. Její kódové označení je pak BVL-AN00. Model Pro a Ultimate mají kódová označení BVL-AN16 a BVL-AN20. Uniklá certifikace z čínského webu 3C odhaluje, že nový smartphone bude mít napájecí blok HN-110600C00 s podporou až 66W rychlého nabíjení. Minulý rok celá řada Magic 5 rovněž podporovala tuhle rychlost nabíjení. Můžeme předpokládat, že modely Pro a Ultimate obdrží 100W nabíjení, ale v tuto chvíli jde jen o spekulaci.

Hovoří se o tom, že řada Magic 6 dostane čipset Snapdragon 8 Gen 3. Dále by měla mít hlavní snímač v podobě OmniVision OV50K. Díky tomu bude hlavním vyzyvatelem OPPO Find X7 Pro, Vivo X100 Pro a Xiaomi 14 Ultra. To jsou totiž všechno smartphony, které obdrží jednopalcový snímač LYT-900 Sony.

Další rok nám přinese zase nové výzvy, kterým budou všichni výrobci telefonů čelit. Bude zajímavé sledovat, kdo si povede nejlépe. Do hry se začíná vracet i Huawei s jeho vlastními čipy vyrobenými v Číně, což by mohlo mnohé změnit, a to minimálně na čínském trhu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, isp.page

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *