Byl zveřejněn patent smartphonu, který je unibody a od Huawei

Huawei Mate 40 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei podal další patent na smartphone, který má nejspíše přední fotoaparát pod displejem. Podle obrázků to vypadá, že smartphone má zakřivený displej alespoň na obou okrajích. Velkou zajímavostí na něm je to, že u něj nenalezneme rámečky. To dělá z tohoto modelu velice atraktivní kousek.

Patent má několik několik obrázků zařízení, které ukazují jeho design z více úhlů. Zatímco většina dnešních telefonů, alespoň těch neplastových, má kombinaci rámečku a zadního krytu, tak to tady nehledejte. Tento dost možná budoucí kousek od Huawei má totiž tělo, které je celé obepnuto bez rámečku, ale bohužel nám není známo čím. Nicméně, něco takového by mělo člověku zajistit příjemné držení telefonu v ruce. Tělo může být z plastu, kovu či skla. Nic víc v úvahu nepřipadá.

Patent nejnovějšího smartphonu společnosti Huawei / Zdroj fotografie: ithome.com (se souhlasem)

Obrázky jsou spolu související, ale moc nám nevysvětlují, pouze prozrazují, že daný produkt slouží k síťové komunikaci, hlasovým hovorům, zpracování transakcí apod. Je škoda, že toho víme prozatím tak málo, ale věřím tomu, že na tom Huawei nenechá nit suchou a časem se nějakého vyjádření dočkáme.

Když se na to podíváme celkově vzato, tak zadní část telefonu vypadá jako nová a ještě nepředstavená Huawei Nova 9 SE, které bychom se měli dočkat tento měsíc. Když se podíváme pozorně, tak si můžeme všimnout podlouhlého oválného ostrůvku fotoaparátu. Přední strana je úplně bez ničeho, čímž by měla poskytnout vynikající zážitek ze sledování.

Zařízení nemá vůbec žádný průstřel / Zdroj fotografie: ithome.com (se souhlasem)

Není to poprvé, co Huawei naznačil, že pracuje na vývoji telefonu s přední kamerkou pod displejem. Poslední patent s takovým smartphonem unikl teprve minulý měsíc, který se nepodobal ničemu, co jsme doposud viděli. Teď odhalí až čas, kdy se tyto návrhy promění ve skutečnost.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *