Nepoctivci mají smůlu. Bylo zahájeno omezování sdílení hesel na Netflixu

Netflix
Autor: Tumisu / Zdroj: Pixabay

Společnost Netflix nedávno provedla testovací provoz v Latinské Americe a zavedla nová omezení sdílení hesel. Po úspěšném testovacím provozu zavedl streamovací gigant tato pravidla v plné šíři v Kanadě a dalších třech zemích. Jedná se o Španělsko, Nový Zéland a Portugalsko.

Počínaje dneškem budete nuceni dodržovat nové pravidlo sdílení hesel společnosti Netflix, pokud žijete v některém z uvedených regionů. To znamená, že nebudete moci sdílet své heslo s lidmi, kteří s vámi nežijí ve stejné domácnosti. A pokud tak učiníte, budete muset zaplatit další poplatky.

Netflix zavádí nový ceník

Možná vás tedy zajímá, kolik budete muset zaplatit navíc, pokud budete heslo sdílet, že? Nuže, pokud sdílíte heslo k Netflixu s někým, kdo s vámi nežije, budete muset v Kanadě zaplatit navíc 7,99 kanadských dolarů měsíčně za osobu.

Na druhou stranu, pokud žijete na Novém Zélandu, bude to 7,99 USD za osobu. A v Portugalsku je to 3,99 EUR, zatímco ve Španělsku 5,99 EUR. To však není vše, čeho se toto zpřísnění týká.


Nenechte si ujít:


I když máte peníze na zaplacení, nemůžete přidat více než dva podúčty. Všechny podúčty budou mít vlastní profil, přihlašovací ID a heslo. Budou dokonce dostávat personalizovaná doporučení. Sdílení hesel u Netflixu už v podstatě nebude nic platné.

Platit budou i další pravidla sdílení hesel Netflix. Všichni členové budou muset nastavit své domovy jako primární místa. Předplatitelé Netflixu se musí do své aplikace přihlásit prostřednictvím domácí sítě alespoň jednou za 31 dní. V opačném případě bude přístup k účtu zablokován.

Po zavedení v Kanadě se zdá, že další na řadě, kdo se do Netflixu pustí, jsou Spojené státy. A brzy po USA bude streamovací gigant tato nová pravidla prosazovat i v dalších regionech.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: androidauthority.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *