Chytré televize od Huawei míří do Evropy! Své nové zákazníky budou lákat na směšnou cenovku

Huawei Vision / Zdroj fotografie: Huawei

Televize ze série Huawei Vision S je nyní dostupná na některých trzích v Evropě. Po jejich loňském uvedení v domovské Číně je najdeme na dalším klíčovém trhu. Nový 55palcový a 65palcový model Vision S nabízí obnovovací frekvenci displeje 120 Hz a oba modely do Evropy přichází se zajímavou cenovkou. Oba televizory samozřejmě nabízejí obraz ve 4K a kontrastní poměr 5000:1.

Zavádění řady Huawei Vision S v Evropě začíná Španělskem, ale očekává se, že se následně rozšíří na další trhy. Televizní řada Huawei Vision S byla představena v roce 2021, a po uvedení v Číně se již dříve objevila na některých asijských trzích. V evropské verzi nejsou žádné rozdíly od původních 55palcových a 65palcových modelů dříve uvedených na trh v Číně. Huawei sazí na příznivou cenu, proto se předpokládá, že díky tomu zaujme své nové zákazníky.

Televize Huawei: cena hraje hlavní roli

Huawei Vision S o velikosti 55 palců je nabízen za zvýhodněnou cenu 400 EUR (9900 CZK), zatímco model Vision S se 65palcovou obrazovkou se prodává za 600 EUR (14800 CZK). Přepočet na české ceny je prozatím pouze orientační. Slevy potrvají do 27. března, kdy se televizory vrátí na původní ceny 800 EUR (19800 CZK) a 1 000 EUR (24700 CZK). Je evidentní, že vstup na španělský trh je velmi efektivní, a Huawei nastavil skutečně lidové cenovky.

Pokud jde o výbavu, tak Huawei Vision S má tři porty HDMI 2.0, jeden port USB-A, šest mikrofonů, 13MP webovou kameru a čtyři reproduktory. Oba modely běží na domácím systému Harmony OS 2.0 od Huawei.

Příchod televize na náš trh ještě nebyl potvrzen, ale věříme tomu, že další evropské státy budou nyní pomalu následovat. Bude zajímavé sledovat, jak si Huawei povede vedle současné konkurence v podobě Samsungu, LG, Panasonicu a dalších.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *