Honda odhalila tříkolovou elektrokoloběžku Striemo

Elektrokoloběžka Striemo / Zdroj fotografie: Honda
Elektrokoloběžka Striemo / Zdroj fotografie: Honda

Automobilový gigant Honda Motors uvede na trh tříkolovou elektrokoloběžku během 4. čtvrtletí roku 2022. Stalo se tak po vytvoření samostatné společnosti Striemo Inc., části iniciativy Honda’s Ignition Initiative. Elektrická koloběžka Honda Striemo je malé mobilní přepravné zařízení s některými jedinečnými funkcemi.

Neobvyklé přidání třetího kola ke stojící elektrokoloběžce nabízí větší vyvážení. Stabilita je vylepšena robustním rámem a technologií, která podporuje takové vyvážení i při nejvyšších rychlostech. Samovyvažovací mechanismus je podle Hondy životně důležitým prvkem konstrukce této koloběžky. Striemo má omezenou maximální rychlost 25 km/h a dojezd 30 km na jedno nabití.

Elektrokoloběžka Striemo / Zdroj fotografie: Honda
Elektrokoloběžka Striemo / Zdroj fotografie: Honda

Striemo Inc. se zaměřuje na poskytování jedinečných zážitků a objevů s nabídkou svých produktů. Výkonný ředitel společnosti Striemo Inc., Yotaro Mori, říká, že nová elektrokoloběžka se stane jedinečným dopravním prostředkem. Umožňuje komukoli jít ven se spontánností a zábavou. Mori doufá, že bude pokračovat v energické jízdě, která zařadí Striemo mezi běžně používané elektronické koloběžky. Doufá, že dosáhne většího pronikání těchto drobných produktů mezi lidi, a zvýší mobilitu napříč celým Japonskem.Elektrokoloběžka Striemo / Zdroj fotografie: Honda
Elektrokoloběžka Striemo / Zdroj fotografie: Honda

Striemo bude debutovat v domovském Japonsku do konce tohoto roku, další trhy budou následovat po novém roce. Zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti o cenách a úplných specifikacích Striema. Očekáváme, že se tyto podrobnosti se začnou objevovat, jakmile se bude blížit představení stroje veřejnosti.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: greencarcongress.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *