Honor 80 Pro bude mít ten nejlepší možný hardware

Honor 80 Pro
Honor 70 / Zdroj fotografie: Honor

Honor uvede na trh svou novou řadu až na konci roku. To už je docela běžná praxe u této značky. Nicméně tentokrát jde Honor jiným směrem. Běžně číselná řada od Honoru byla vždycky spíše určena jako střední třída, ale teď má být její hlavní model tím nejlepším možným, co může Honor nabídnout. Dojde k opravdu velkým upgradům v oblasti displeje, výkonu i fotoaparátu. A vzhledem k tomu, že se blíží čas uvedení Honoru 80 Pro, tak můžeme očekávat, že se těch specifikací dočkáme ještě více. Tak se pojďme podívat prozatím na ty, které máme.

Podle tipstera Zaibestong bude mít řada Honor 80 hned tři modely. Mezi něž patří Honor 80 SE, Honor 80 a Honor 80 Pro. Každý z těchto modelů bude mít jiný procesor. Honor 80 SE dostane MediaTek Dimensity 1080, Honor 80 zase bude mít Qualcomm Snapdragon 778G+ a nakonec model 80 Pro bude disponovat Qualcommem Snapdragonem 8+ Gen1. Model SE bude nejlevnějším, mezitím, co Pro tím nejlepším, čeho se dočkáme.

Předchozí informace uvádí, že model 80 Pro bude špičkovým modelem s 200MPx hlavním snímačem. Tím snímačem by měl být HP1 od Samsungu. Prozatím nejsou k dispozici žádná vyjádření, která by to potvrdila, ale vzhledem k tomu, že tento snímač již využívá i Xiaomi, tak je možné, že bude i v novém Honoru. Nabíjení by mělo mít výkon až 100 W s tím, že každý model v řadě by měl mít zakřivený displej.

Počítáme s tím, že nebude trvat dlouho a nové Honory budou i u nás. Jen přeci od doby, co Honor není ovlivněn sankcemi od Huawei, tak si hraje svoji ligu. V některých aspektech už Huawei dokonce předčil, a můžeme očekávat, že to tak bude trvat i nadále.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *