Honor Magic5 vystrkuje růžky. Z jeho procesoru se posadíte na zadek

Honor Magic5
Honor Magic4 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Konečně jsme se dozvěděli datum představení nového procesoru od Qualcommu. Ten velký den by se měl konat někdy od 14. do 17. listopadu. Jak asi tušíte, tak se bude jednat o Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Zmíněné datum pro nás není důležité jen z toho důvodu, že se dočkáme nového procesoru. Je důležité také kvůli tomu, že čím blíže nový procesor je, tak tím více toho víme o smartphonech, které s ním přijdou. Včera jsme se díky tomu dozvěděli vůbec první informace o nadcházející vlajkové lodi od Honoru v podobě řady Honor Magic5.

Podle tipstera na čínské sociální síti Weibo dorazí Magic5 s řadou úžasných funkcí. Bude využívat 6,8palcový displej s certifikací TUV Rheinland pro ochranu zraku proti modrému světlu. Hlavním snímačem bude 50MPx senzor s funkcí AI-ISP. Rovněž by měla nová vlajková loď umět rychlejší odemknutí obličeje a zlepšit ovládaní gesty. Mezi další pozoruhodné funkce patří stupeň ochrany IP68, 100W nabíjení společně s 50W bezdrátovým nabíjením. Software by měl být tvořen MagicOS 7.0, který výrazně zlepší plynulost systému a zvětší výdrž baterie.


Nenechte si ujít:


Další specifikace neznáme, ale počítáme s tím, že se na trh podívá v prvním čtvrtletí příštího roku. Půjde o skutečný High-End smartphone, který bude chtít konkurovat těm nejlepším. Je tedy logické, že dorazí s nadcházejícím Snapdragonem 8 Gen 2. Některé zdroje uvádí, že jedno ze zařízení řady Magic5 bude mít i vlajkový procesor MediaTek Dimensity 9200.

Řady Honor Magic4 jsme se dočkali koncem února tohoto roku, takže je velmi pravděpodobné, že nové smartphony řady Honor Magic5 dorazí buď na konci zimy nebo začátkem jara. Nejzajímavější na celé řadě je určitě fakt, že se možná dočkáme minimálně dvou podobných smartphonů jen s jinými procesory. Bude to skvělá příležitost pro porovnání MediaTeku s Qualcommem. Hezky nám to ukáže, který z výrobců polovodičových součástek si vede lépe.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *