HONOR nás mile překvapil. Revoluční smartphone HONOR V Purse jde do prodeje

HONOR V Purse
Zdroj: HONOR

Globální technologická značka HONOR včera v čínské Šanghaji představila HONOR V Purse. Výjimečně tenký a módní skládací smartphone je navržen tak, aby ve složeném stavu měřil pouhých 8,6 mm a v rozloženém stavu 4,3 mm.

Tím stanovuje nový rekord pro nejtenčí skládací chytrý telefon. Je to vůbec poprvé, co společnost HONOR převedla koncept na komerční produkt, a to krátce po oznámení HONOR V Purse na letošním veletrhu IFA. HONOR V Purse je průsečíkem módy a technologií, který mění koncept „phone-to-purse“ v realitu a definuje tím zcela novou kategorii technologií. Zároveň přináší milovníkům módy nové stylové možnosti.

Dnešní spotřebitelé se zajímají o módní digitální životní styl,“ říká George Zhao, CEO společnosti HONOR. „Abychom vyšli vstříc jejich potřebám, HONOR definoval novou budoucnost chytrých telefonů a představil koncept HONOR V Purse, který hladce kombinuje špičkové inovace s elegantním designem. HONOR V Purse je důkazem našeho odhodlání neustále zkoumat nové a odvážné faktory, které formují dobu, abychom udrželi krok s nejnovějšími trendy životního stylu. Stane se tak inspirací pro novou generaci chytrých produktů hodných přehlídkového mola, které se nepodobají ničemu, co je dnes na trhu.“

Nejtenčí skládací telefon na světě

Společnost HONOR se zaměřila na co nejtenčí a nejlehčí skládací provedení a podařilo se jí dosáhnout nového rekordu v tenkosti. HONOR V Purse má ve složeném stavu pouhých 8,6 mm a v rozloženém 4,3 mm. S hmotností pouhých 214 g je nový „purse phone“ v dlani stejně lehký jako běžný smartphone, navíc ale nabízí uživatelům všestrannost velké skládací obrazovky, bez tíhy běžných skládacích telefonů.

HONOR V Purse
Zdroj: HONOR

Výjimečná tenkost je výsledkem průlomu, za kterým stojí zcela nový pant od HONOR – ten tvoří superpružiny o tloušťce 1,2 mm a miniaturní převody, které mají průměr pouhých 1,73 mm. Pant také využívá nový skládací mechanismus a je vybavený patentovanou ocelí HONOR, která nabízí neuvěřitelnou robustnost při zachování vynikající lehkosti.

S novinkou HONOR V Purse se váš smartphone plynule promění v dokonalý tzv. phy-gitální módní doplněk, a to díky řadě přizpůsobitelných designů s neustále zapnutým displejem (AOD), které napodobují design kabelky přesně podle vašeho výběru. Zatímco výběr vyměnitelných řemínků a řetízků, které se k HONOR V Purse připínají na kloub, vám umožní snadno nosit smartphone přes rameno nebo ho nosit v ruce jako běžnou kabelku. Rozložení smartphonu je zážitek sám o sobě, protože spona odemkne displej s příjemným cvaknutím, stejně jako když otevíráte své oblíbené psaníčko.

Nositelné fotostudio

Model HONOR V Purse by se dal označit jako fotostudio, které můžete nosit všude sebou. Je totiž vybavený 50Mpx snímačem IMX800 pro hlavní fotoaparát. Velká obrazovka může sloužit jako pomocné světlo, se kterým snáze pořídíte nádherné portréty, nebo ji lze sklopit a použít jako digitální hledáček, kterým se můžete vidět, zatímco zadními fotoaparáty pořizujete selfie. 12Mpx ultraširokoúhlý a makro fotoaparát v jednom dodávají výkonnému hlavnímu fotoaparátu všestrannost a umožňují pořizovat úchvatné scenérie a široké skupinové snímky, na které se snadno vejde velký shluk lidí, stejně jako extrémní přiblížení, které odhalí detaily, jichž si pouhým okem často ani nevšimnete. 

Fotoaparát HONOR V Purse, vylepšený o technologii HONOR Image Engine, podporuje 0,6x, 0,8x, 1x a 1,3x digitální zoom, díky němuž lze ztvárnit různé styly portrétů. Pro specializované portrétní fotografy je k dispozici také speciální portrétní režim s možností přepínání mezi 1x a 2x zoomem. Algoritmus AI Skin Color u fotoaparátu HONOR V Purse inteligentně rozjasňuje pleť a rozmazává světlé body na pozadí, čímž vytváří efekt bokeh a pomáhá kdykoli a kdekoli pořizovat portréty studiové kvality.

7,71 palce dokonalé kvality obrazu

HONOR V Purse je vybavený nejmodernějším 7,71palcovým flexibilním displejem OLED s rozlišením 2K, který podporuje špičkový jas 1 600 nitů. V kombinaci s antireflexní vrstvou, která propouští více světla a snižuje tak jeho odrazivost, zůstává jasná obrazovka živá a čitelná i na slunečním světle.

Algoritmické optimalizace navíc umožňují, aby displej HONOR V Purse měl jas pouhé dva nity, takže noční čtení bude pro vaše oči stejně příjemné jako pro vaši mysl. HONOR V Purse podporuje celou řadu funkcí ochrany očí HONOR, které si spotřebitelé oblíbili, včetně 2 160Hz PWM Dimming, která prakticky odstraňuje škodlivé blikání obrazovky, a také Dynamic Dimming a Circadian Night Display, které minimalizují únavu očí způsobenou dlouhodobým používáním smartphonu, respektive vliv pozdního sledování displeje na vylučování hormonu melatoninu, který zlepšuje kvalitu spánku.

HONOR V Purse je také vybavený technologií Super Dynamic Vivid Display, která zvyšuje jas všech zobrazovaných objektů. Prostřednictvím grafického zpracování jsou obrázky, videa a neanimované prvky uživatelského rozhraní vylepšovány individuálně. Tuto technologii lze aplikovat na celý systém nebo na vybraná okna aplikací a zajistit tak větší vizuální věrnost, zobrazení obsahu s lepším dynamickým kontrastem a vyšším jasem.

Aby společnost HONOR splnila vyšší požadavky na odolnost obrazovky skládacích telefonů s vnějším displejem, navrhla pro HONOR V Purse víceúrovňové řešení ochrany obrazovky. Zařízení je důkladně vyztuženo, aby vydrželo každodenní opotřebení, přičemž obrazovka i spona byly testovány na 200 000 rozložení a otevření a prošly řadou testů odolnosti proti nárazům a oděru. Spolehlivý HONOR V Purse je prvním skládacím telefonem s vnějším displejem, který získal pětihvězdičkovou certifikaci odolnosti proti pádu celého přístroje a pětihvězdičkovou certifikaci odolnosti proti nárazu displeje od přední světové testovací, inspekční a certifikační společnosti SGS.

Zdroj: HONOR

Křemíkovo-uhlíkové baterie: běžkyně na dlouhou trať

Dvě křemíkovo-uhlíkové baterie zabudované v modelu HONOR V Purse dohromady poskytují celkovou kapacitu 4 500 mAh, aby udržely krok s dnešním online životním stylem.

Křemíkovo-uhlíkové články, které integrují průkopnickou technologii společnosti HONOR pro sběr náboje při nízkém napětí, mají přepracované obvody a nový vybíjecí systém, který poskytuje o 360 % více náboje ve srovnání s tradičními systémy baterií na bázi grafitu a umožňuje kabelce HONOR V spolehlivou funkci při nízkém napětí. Nové křemíkovo-uhlíkové anody také umožňují, aby baterie byly tenké jako vizitka, a díky vlastnímu řešení optimalizace baterií vyvinutému společností HONOR může HONOR V Purse nabídnout až 8,7 hodiny přehrávání videa nebo 10,6 hodiny nepřetržitého čtení článků nebo 16 hodin přehrávání hudby online při rozloženém 7,71palcovém 2K displeji.

Oddělte práci od života s MagicOS 7.2

Zcela nový systém MagicOS 7.2 přináší množství chytrých funkcí a funkcí pro připojení více zařízení, které jsou navrženy tak, aby zlepšily každodenní uživatelský zážitek, od nových návrhů AOD, HONOR Notes, YOYO Suggestions, MagicRing až po nové bezpečnostní funkce a další.

Parallel Space, bezpečný prostor určený k ochraně bezpečnosti vašich dat, plně využívá výhod skládacího formátu a pomáhá vám snadno a bezpečně oddělit citlivé aplikace a data související s prací od osobních souborů a fotografií. Máte také možnost zobrazit hlavní profil i Parallel Space najednou ve dvou samostatných oknech a pro větší pohodlí pracovat s oběma profily současně.

Barevné varianty a dostupnost

Nová „it bag“ budoucnosti, HONOR V Purse, je nejtenčí a nejlehčí tzv. purse phone na světě, který nabízí nekonečné možnosti stylu a sebevyjádření a zároveň přináší špičkový obraz, výdrž baterie a chytré zážitky. HONOR V Purse je v Číně k dispozici ve zlaté, modré a černé barvě.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, GSMArena.com, gadgets360

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *