Honor 90 5G se zřejmě dostane na evropský trh i s Lite modelem

HONOR
Honor 90 / Zdroj fotografie: Honor

Řada Honor 90 byla minulý týden uvedena na trh v Číně. Skládá se ze dvou modelů Honor 90 a Honor 90 Pro. V oficiální tiskové zprávě společnost uvedla, že nová zařízení dorazí s Google Mobile Services, takže se nemusíte bát, že byste na svém novém telefonu od Honoru neměli Google Play. V poslední době jsme se dozvěděli o tom, že Honor 90 5G a Honor 90 Lite 5G dorazí na evropský trh, jak to bylo nedávno uvedeno na francouzském webu od Honoru.

Web odhalil pouze názvy zařízení, ale nic víc. Díky leaku jsme se však dozvěděli podobu nového Honoru 90 Lite 5G. V úniku máme hned tři barevné varianty – modrá, černá a stříbrná. Na přední straně zařízení je selfie kamera, která se nachází v displeji uprostřed nahoře. Samotný displej nemá zahnuté rámečky a má trochu větší bradu, ale není to nic hrozného. Na zadní straně nalezneme modul fotoaparátu se třemi fotoaparáty s tím, že ten hlavní bude mít 100 MPx. Dále se v něm nachází LED blesk na noční fotografie.

Evropa dostane další cenově dostupný smartphone

Na základě podoby nového smartphonu můžeme usoudit, že vychází z konceptu Honoru X50i 5G, který byl dostupný pouze v Číně, i když měl jen drobné rozdíly. Nejvýraznějším rozdílem je asi zadní strana telefonu, jelikož model X50i 5G má jiný modul fotoaparátu. Model 90 Lite 5G je prvním zařízením Lite od modelu Honor 70 Lite. Je pravděpodobné, že bude určen především pro evropský trh, na kterém jsou levnější modely od Honoru oblíbené.

Nový telefon dostane LCD displej s rozlišením FHD+ s 90Hz obnovovací frekvencí. S ohledem na fakt, že starší model 70 Lite měl čipovou sadu Snapdragon 480+, tak by nový model mohl mít procesor, jako je Snapdragon 695 nebo MediaTek Dimensity 6020. S blížícím se uvedením na trh, očekáváme, že čínská společnost postupně ukáže další podrobnosti.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *