Unikly první podrobnosti o řadě Honor X60

Honor X60
Zdroj: Honor

Už delší dobu víme, že Honor pro své zákazníky chystá novou číselnou řadu 200. Ta bude konkurovat Oppu, vivu a Huawei, ale jak se zdá, tak pro nás chystá ještě více. Spolehlivý leaker totiž potvrdil vydání řady Honor X60 s tím, že dokonce odhalil také jeho některé očekáváné funkce.

S únikem přišel samotný leaker Digital Chat Station, který sdílel nové informace na čínské sociální síti Weibo. Jak už z názvu vyplývá, tak nová řada bude nástupcem řady X50, ve které bylo dostupných hned několik modelů. Konkrétně se jedná o modely X50, X50i, X50i+, X50 Pro a X50 GT. Je pravděpodobné, že se Honor bude tohoto trendu držet a my se tak dočkáme několika různých variant modelů v řadě X60. Digital Chat Station sdílel ještě některé funkce, kterými bude nová řada disponovat.

Zařízení bude mít údajně displej zakřivený do všech čtyř stran. Takto to obvykle mají smartphony nejvyšší třídy, takže se se jedná o značný bonus, který jistě mnoho uživatelů ocení. I v tomto směru se značka drží stejného kurzu. Model X50 byl také cenově dostupný telefon, který zároveň nabízel některé vlajkové funkce. Leaker dále uvedl, že nová řada bude mít opravdu velkou baterii a vysokou odolnost proti pádu. A to vlastně ani není moc překvapivé, protože tuto odolnost má třeba i model Magic6 Lite, který je také cenově dostupný telefon.

V tuto chvíli bohužel nemáme žádné další informace, ale je více než jisté, že čím blíže uvedení nové řady budeme, tak tím více toho budeme vědět. V minulosti řada X na našem trhu byla, ale pak se Honor stáhnul a už se nevrátil. Nepočítáme s tím, že některý z modelů bude dostupný na českém trhu, i když pořád může čínský gigant překvapit a vydat X60 u nás.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, notebookcheck.net

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *