Honor chystá velkolepé překvapení! Jeho Honor Magic 5 dostane neuvěřitelný fotoaparát, který tu ještě nebyl

Honor Magic 5
Zdroj: Svět Huawei

Překračujeme konec první poloviny ledna a trh se smartphony nové generace nabírá na síle. Samsung konečně dělá chutě před odhalením řady Galaxy S23 a očekáváme, že se k němu před veletrhem MWC 2023 přidají i další značky. Mezi novinkami se očekává, že Honor představí svou řadu Honor Magic 5 s nejméně čtyřmi novými telefony. Dočkáme se modelů Honor Magic 5, Lite, Pro a Ultimate. Digital Chat Station dnes přinesl několik čerstvých informací o těchto zařízeních.

Honor Magic 5 spatřen na MITT, uniklé rendery potvrzují 100x zoom

Leaker spatřil základní model s kódovým označením „Piaget“ a modelovým číslem PGT-AN00. Zařízení bylo zařazeno na seznam čínského MIIT, což je jeden z orgánů, kterým musí zařízení projít před uvedením na trh v zemi. Telefon tím udělal důležitý krok, ale jeho uvedení na trh je podle zprávy ještě daleko. Kromě nové certifikace se objevilo i několik renderů, které ukazují možný design řady Honor Magic 5.

Podle úniku informací se řada Honor Magic 5 bude držet kruhového designu fotoaparátu. Pokud jej porovnáme s řadou Honor Magic4, dojde k několika změnám. Telefon bude mít výrazný panel zakrývající kruhový ostrůvek fotoaparátu, který bude vynikat při srovnání s povrchovou úpravou zadní strany. Uniklé snímky také ukazují označení 100x zoom. Domníváme se, že se jedná o 100x digitální zoom, který bude kombinovat optické schopnosti fotoaparátu s pokročilými algoritmy. Pokud jde o optický zoom, jeho výše by mohla být 10x, což je stále velmi působivé.

Ultimate přinese sadu čtyř fotoaparátů s rozlišením 50 MP.

Úniky ukazují na výkonnou kombinaci fotoaparátů pro řadu Magic 5. Model Ultimate bude stát v davu se sestavou čtyř fotoaparátů s rozlišením 50 MP. Uniklé rendery ukazují trojitou sestavu fotoaparátů, takže se pravděpodobně jedná o základní model. Modely Pro a Ultimate budou mít navíc jeden snímač s teleobjektivem.

Pokud jde o hardware, tak Magic 5, Pro a Ultimate dostanou SD8 Gen 2. Budou to tedy skutečné vlajkové lodě pro rok 2023 připravené konkurovat ostatním telefonům vydaným v této kategorii. Na rozdíl od nedávno vydané řady Honor 80, která se bude nacházet o něco níže než řada Magic. Pokud jde o Lite, dočkáme se telefonu střední třídy s procesorem SD695.

Podle úniků bude řada Honor Magic 5 odhalena do 27. února. V následujících týdnech se tedy jistě dočkáme dalších úniků.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *