HONOR Magic V2 přináší fotoaparát s pokročilou umělou inteligencí

HONOR Magic V2
Zdroj: HONOR

Nejnovější vlajková loď společnosti HONOR, chytrý telefon HONOR Magic V2, dokáže vyfotit působivé snímky kdykoli a kdekoli. HONOR Magic V2 je vybavený výkonným systémem fotoaparátů Falcon a skládá se z 50Mpx ultraširokoúhlého fotoaparátu s větším snímačem a clonou pro lepší snímání světla, 50Mpx širokoúhlého fotoaparátu a 20Mpx fotoaparátu s teleobjektivem.

HONOR Magic V2 má v sobě patentovaný obrazový procesor HONOR Image Engine 2.0 a uživatelům nabízí inteligentnější a efektivnější fotografování díky revolučním funkcím, jako je technologie AI Motion Sensing, Millisecond Falcon Capture a výpočetní optika Ultra Fusion.

Přizpůsobený obrazový snímač pro vynikající optický výkon

Značka HONOR úzce spolupracovala s dalšími partnery na vývoji zcela nového snímače. Ten v hlavním 50Mpx fotoaparátu spolu s velkou clonou f/1,9 zajišťuje, že fotoaparát HONOR Magic V2 zachytí více světla a poskytne jasnější a čistší snímky s živými barvami a ostrými detaily, lepší expozicí a širším dynamickým rozsahem. Nový snímač je také vybavený vylepšeným osmijádrovým ostřením s plným počtem pixelů, které optimalizuje detekci a zaostření objektu. HONOR Magic V2 zdokonalil integraci clony a velkého snímače, což uživatelům umožňuje snadno pořizovat dokonalé fotky, a to i při slabém osvětlení nebo v protisvětle. Nový vlajkový telefon se svým nejlepším řešením rychlého snímání na trhu překonává měřítka v oboru.

Technologie snímání pohybu s umělou inteligencí pro zachycení skvělých okamžiků

Milisekundové prodlevy při fotografování jsou nyní s Magic V2 minulostí, protože tým HONOR ve svém výzkumném a vývojovém centru vylepšil mezipaměť pro ukládání snímků z 200 milisekund na maximálně 1 500 milisekund, což umožňuje ukládání velkého množství snímků. Společnost HONOR také vylepšila inteligentní AI technologii rozpoznávání pro ještě lepší identifikaci snímků. Umělá inteligence nyní dokáže vybrat ty nejlepší fotky pořízené naráz během 1,5 sekundy, takže uživatelé HONOR Magic V2 už nikdy nepřijdou o dokonalý snímek výjimečného životního okamžiku.

Funkce AI Motion Sensing Capture využívá síť AI vycvičenou na více než 270 000 snímcích, díky čemuž fotoaparát dokáže přesně rozpoznat různé situace a identifikovat v každé z nich to nejzajímavější. Tak vznikne ten nejlepší snímek běhu, skoku nebo úsměvu. Tato intuitivní funkce je ideální pro ostré a nerozmazané snímky někoho, kdo skáče radostí nebo má sportovní zápas nebo závod, stejně jako pro veselé chvíle s domácími mazlíčky, a umožňuje vám tak stát se tím nejlepším fotografem kdykoli a kdekoli.

Spolu s převratným superlehkým titanovým pantem přináší Magic V2 revoluci ve fotografování. Toto špičkové zařízení s pokročilou konstrukcí s nulovým převodem přináší pozoruhodnou funkci hover, která uživatelům umožňuje bez námahy zachytit nádherné skupinové fotky, aniž by se museli spoléhat na asistenci druhých, a zároveň si užívat svobodu hands-free ovládání. HONOR Magic V2 odemyká jedinečné perspektivy a umožňuje dokonalou kompozici.Millisecond Falcon Capture pro výjimečnou rychlost snímání

Pokud jde o zvýšení kvality obrazu, rychlosti a čistoty snímků, HONOR nedělá žádné kompromisy. S novou funkcí Millisecond Falcon Capture ve fotoaparátu HONOR Magic V2 ještě více vylepšil rychlost zpracování snímků. Oproti předchozí generaci se u smartphonu Magic V2 výrazně zvýšila rychlost spuštění, zaostření, reakce závěrky a rychlost snímání. Funkce Millisecond Falcon Capture posouvá dál také obrazovou čistotu, takže uživatelé mohou snadno zachytit jakoukoli scénu kvalitně a v řádu milisekund.

Skok k super dynamickému živému displeji, který přináší věrný a živý obraz

Značka HONOR zaručuje, že uživatelé při pořizování snímků získají to, co vidí na displeji, v konzistentní kvalitě. Technologii Super AI RAW 2.0 posouvá o stupeň výš dynamický rozsah a přesnost barev v celém procesu pořizování snímků až po jejich zobrazení. Magic V2 a jeho kalibrovaný algoritmus přesně načítá údaje o světlech a stínech scény a při zobrazení zajišťuje přesný dynamický rozsah. Aby přesnost barev dosáhla vrcholu, je algoritmus AI vybavený také vylepšenou metodou kalibrace barev, která poskytuje řešení na míru na základě složitosti různých scén. Super AI RAW 2.0 tak přináší uživatelům telefonu HONOR Magic V2 ty nejautentičtější barvy.

V době, kdy fotografie pořízené chytrým telefonem hrají v našem každodenním životě stále významnější roli, nastavuje Magic V2 v oblasti zobrazovacích technologií nové standardy. Díky pozoruhodným fotografiím a funkci hover tento vlajkový smartphone nově definuje možnosti fotografování v segmentu tzv. foldů.  

Dostane se i na náš trh?

Společnost HONOR se prozatím nevyjádřila. Proto není jisté, zda se tento smartphone vůbec podívá na náš, případně slovenksý trh.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *