Týden plný novinek! Dočkali jsme se nového notebooku, sluchátek a televizí od Honoru

Honor
Honor MagicBook 14 / Zdroj fotografie: Honor

Je tomu už pár dní, co měl Honor konferenci, na které uvedl své vedlejší produkty. Neustále nám ukazuje, že už není závislý na Huawei a nabízí nám širokou škálu produktů. Společnost se převážně zaměřuje na smartphony, ale celkově nabízí nepřeberné množství produktů z různých kategorií elektroniky. Nejnovějšími přírůstky do rodiny Honor jsou nová sluchátka Earbuds X3 s ANC a X3i, které bohužel ANC nemají. K dispozici máme pět nových chytrých Smart TV a inteligentní přístroj určený k masáži krku. Vrcholem celé akce byl nový notebook Honor MagicBook 14, který přichází s čipy APU Ryzen 6000H.

Jak už z názvu logicky vyplývá, tak nejnovější notebook od Honoru má obrazovku velkou 14 palců s poměrem stran 3:2 a rozlišením Quad HD+. Hustota pixelů na palec je 185 PPI a zabere celých 170 stupňů záběru. Jas činí slušných 300 nitů, takže práce na sluníčku by neměla být moc velký problém. Co se výkonu týče, tak jsme se dočkali procesoru APU Ryzen 6600H a Ryzen 7 6800H. Interní paměť je 512 GB společně s 16GB RAM. Už od spuštění zařízení běží na Windows 11. Stojí přibližně 19 000 Kč a jeho dostupnost na českém trhu není prozatím známá.

Honor
Honor Earbuds X3 / Zdroj fotografie: Honor

Dále jsme se dočkali nového dua sluchátek Earbuds X3 a Earbuds X3i. Plná verze přináší režim ANC, což je aktivní potlačení šumu. Ta lehčí bohužel ne, takže u nich máme výrazně nižší cenovku. Naneštěstí ani jedna sluchátka společnost zatím neuvedla na trh. Earbuds X3i stojí přibližně 460 Kč, kdežto cena plné verze nebyla ještě stanovena.


Může se Vám líbit:


Jakoby toho nebylo málo, tak jsme se ještě dočkali nových televiz a masážního polštářku. Jedná se o řadu televiz Smart TV X3 ve velikostech displeje 55 a 65 palců. Ve stejné podobě byla představena i druhá řada Smart TV X3i, která má navíc úhlopříčku 75 palců. Kdyby vás náhodou začalo při sledování televize bolet za krkem, tak si můžete dokoupit masážní přístroj na krk, který vám od bolesti uleví.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *