Honor letos přinese nové skládací zařízení a revoluční chytrý prsten

Honor
Zdroj: Honor

Honor se chystá rozšířit svou flotilu telefonů o véčkový model, s čímž se svěřil generální ředitel Honoru George Zhao. Ve chvíli, kdy Honor nový telefon opravdu vydá, bude čelit velké konkurenci v podobě Huawei, Samsungu či Motoroly, což jsou všechno zavedené značky na trhu s véčkovými zařízeními. V tuto chvíli je ještě otázkou, jakou taktiku čínská společnost zvolí, ale můžeme předpokládat, že přijde s něčím inovativním.

Zhao věří potenciálu véček s tím, že zdůraznil jeho pozitivní výhled na tento trh do budoucna. Nyní se Honor může chlubit skládačkami, které se zavírají jako kniha. Nicméně se jedná o obecně dražší zařízení, která se proti véčkům prodávají hůře, ale populární jsou. Základem strategie Honoru je integrace umělé inteligence. Ta uživatelům vylepší zážitek a interakci z celého používání telefonu. Na nynějším veletrhu MWC Honor představil svůj vlajkový telefon s umělou inteligencí a chatbota postaveného na modelu Llama 2 společnosti Meta.

Ačkoli nemáme mnoho informací o nadcházejícím véčku, tak se už v minulosti objevily nějaké zprávy, které uvedení véčka od Honoru naznačovaly. Nové véčko by mohlo mít dvoučlánkovou baterii o kapacitě 2420 mAh a 1980 mAh, která nabídne celkovou kapacitu 45000 mAh. Pokud se tohle tvrzení ukáže jako pravdivé, tak to bude véčko s největší baterií na trhu.

Honor pracuje také na prstenu

Kromě nového telefonu Honor představí ještě chytrý prsten s tím, že má v plánu zřejmě konkurovat Samsungu. Čínská společnost nový prsten představila na MWC 2024 jen chvíli po uvedení Galaxy Ring od Samsungu. Zhao uvedl, že prsten bude spolupracovat s aplikací Zdraví od Honoru ve smartphonech. Dokonce by měl mít i umělou inteligenci, která zas nabídne lepší cestu k monitorování zdraví. Generální ředitel si dokáže představit tréninkové programy na míru založené na individuálních zvycích.

Doufejme, že se k nám nový prsten od Honoru dostane, protože vypadá víc než zajímavě, a to především v kontrastu s tím, že v něm bude zabudovaná umělá inteligence.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, cnet.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *