Honor Magic 6 se může stát překvapením roku. Konkurence to nebude mít jednoduché

Honor
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Honor má v plánu představit 21. prosince svůj nový smartphone Honor 90 GT a tablet Honor Pad 9. Poté, co čínská společnost obě zařízení uvede, očekáváme, že zaměří pozornost svých fanoušků na vlajkovou řadu Magic 6. U té je možné, že bude představena už v druhém týdnu ledna 2024. Nejnovější únik z čínské sociální sítě Weibo nám zase odhaluje specifikace základního modelu vlajkové řady Magic 6.

Nový smartphone by měl mít dobrá vylepšení v oblasti displeje, výkonu, výdrže baterie a fotografie. A to dokonce natolik, že leaker o něm uvedl, že půjde o komplexní upgrade v porovnání s Magic 5 Pro. O nadcházejícím zařízení se spekuluje, že bude mít OLED displej s funkcí ochrany očí Oasis, která je ještě lepší, než byla u řady Magic 5. Obrazovku bude chránit ochranné sklo Jurhino od Honoru.

Uvnitř telefonu je zabudovaná čipová sada Snapdragon 8 Gen 3 v kombinaci s baterií o kapacitě 5800 mAh s tím, že ještě podporuje rychlé 66W nabíjení. Podle jednoho z úniků v poslední době by měl smartphone podporovat také bezdrátové nabíjení. Společně s baterií a procesorem bude uvnitř telefonů také čip C1 pro vylepšené rádiové frekvence a podporu satelitního připojení.

Honor vsází na kombinaci tří 50MP snímačů

V modulu zadního fotoaparátu bude mít zařízení 50MP hlavní snímač s podporou proměnlivé clony a optické stabilizace. Dále v něm bude 50MP ultraširokoúhlý objektiv a 50MP periskopický zoom. Systém telefonu bude tvořit Magic 8.0, který je založený na nejnovějším Androidu 14. Navíc má mít Magic 6 údajně ochranu IP68 proti prachu a vodě.

Mnoho uživatelů se na novou řadu těší a není se čemu divit. Honor vydává vlajkové telefony pouze jednou ročně, a ty zpravidla stojí za to. Po uvedení této řady můžeme očekávat, že se všechny oči obrátí na nové skládací telefony, které čínská společnost chystá.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, www.thetechoutlook.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *