Honor má na rok 2024 naplánované tři skládací telefony

Honor
Zdroj fotografie: Honor

O Honoru víme, že již brzy uvede řadu Honor 100 a v prvním čtvrtletí příštího roku svou vlajkovou řadu Magic 6. Nyní to vypadá, že to ani zdaleka nejsou všechny plánované novinky. Podle nového úniku totiž může čínská společnost příští rok na trh uvést spoustu nových skládacích smartphonů. Rovněž v něm stojí specifikace o baterii jednoho z chystaných modelů.

Nejnovější skládačkou od Honoru je v tuto chvíli model Magic Vs 2 s tím, že je dostupný už od října. Leaker, Digital Chat Station, odhalil na čínské sociální síti jedny z detailů nadcházející řady Honor Magic Flip. Dosud Honor uváděl skládačky, které se skládají jako knihy. Takže konkuroval řadám Huawei Mate X či Samsung Galaxy Z Fold, ale to se změní. Nový Flip bude vůbec prvním véčkem od této čínské společnosti.

Největší baterie na trhu mezi skládačkami

Mezi tři nadcházející skládací zařízení patří očekávaný Magic Flip, pak druhá generace řady Honor V Purse a nová vlajková loď v podobě Magic V3. Flip bude napájen dvoučlánkovou baterií s kapacitou 2420 mAh a 1980 mAh. To nám dohromady dává kapacitu 4500 mAh. V porovnání s konkurencí Samsung Galaxy Z Flip5 a Oppo Find N2 Flip si vede Honor jednoznačně nejlépe. Avšak musíme počítat s tím, že Samsung představí v červenci nové modely, ale dorovnání kapacity o 800 mAh se zdá docela nepravděpodobné. Letošní Z Flip5 má totiž kapacitu pouhých 3700 mAh.

Nakonec leaker uvedl, že Honor plánuje přidat do svých nových skládaček přidat nové funkce. Mezi ně mimo jiné patří satelitní připojení nebo variabilní clona, což jsou funkce, které začínají být na trhu stále běžnější. Předpokládá se, že Magic V3 poběží na vlajkovém procesoru Snapdragon 8 Gen 3. Uveden by měl být někdy v prvním čtvrtletí roku 2024.

Je otázkou, kolik modelů z těch tří se podívá na český trh, ale nebylo by na škodu, kdyby tady byly dostupné všechny.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, techgoing.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *